Deprem Bölgesindeki Vatandaşlara Devletten Destek! Düzce’de Beyanname Teslimi Ve Vergi Ödemelerine 1 Aylık Öteleme Kararı! Deprem Maduru Vatandaşların Vergi Ödemeleri Durduruldu!

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Yeni alınan bir karara göre devlet deprem bölgesindeki madur olmuş vatandaşlara maddi manevi destek oluyor!  Yeni alınan bilgiye göre deprem sebebi ile mağdur olan vatandaşların vergi ödemelerinin erkencisin olduğu bilgisine ulaşıldı. Üstelik tam 1 aylık bir  erteleme söz konusu! Büyük bir sarsıntı atlatan Düzce’de tehlike hala geçmiş değil! Devlet her türlü vatandaşın yarasını sarmak istiyor! Vatandaşın devlete olan sorumluluklarında da vergi ödemesinde olduğu gibi esneme ve kolaylıklar sağlıyor.

Tam 6.0 Büyüklüğündeki Deprem Çok Sarstı!

Düzce’de meydana gelen şiddetli deprem hem bölgeyi fiziki anlamda hem vatandaşı psikolojik anlamda çok sarstı. Her anlamda yer yerinden oynadı! Bu sebeple de vatandaş ekonomik anlamda da bir sarsıntı içerisinde bulunuyor. Bölgedeki tabloya bakarak yeni bir karar almış olan Hükümet bu kararı olabildiğince hızlı duyurdu! Devlet buraya vatandaştan vergi istemiyor! Vatandaş kendisini toparlasın istiyor! Yeni yapılan bu duyuru bölge halkını oldukça memnun etti.

Büyük sarsılan Düzce’ye devlet destek vermeye devam ediyor.   Tam 6.0 şiddetinde meydana gelen depremden hemen sonra bir karar alındı ve açıklandı. 6.0 siddetinde bir depremin olmasının ardından hala Şiddetli sarsıntılar meydana gelerek artçı depremlerin devam ettiği Düzce’de devlet  vergi ödemelerinin  ertelenmiş olduğunun kararının açıkladığını ilan etti.

Vergi Ödemekle Mükellef Vatandaşlara Müjde! Tam 1 Ay Boyunca Sürecek Bir Erteleme Kararı Söz Konusu!

Bakanlık yapmış olduğu açıklamanın ardından sürecin erteleme süresini de belirtti. Tam bir ay boyunca vergi mükellefleri rahat olacak. Şiddetli depremin ardından sürekli artçı depremler ile sarılmaya devam eden Düzce şuanda Türkiye’nin kalbinin attığı yer oldu!