Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu Blu Tv'de yayınlanan Doğu Demirkol'un dizisi Doğu'ya konuk oyuncu oldu. Deniz Kızı'nı canlandıran Deren Talu yine güzelliği ile adından söz ettirdi.

Blu Tv için çekilen Doğu dizisinin 8. bölümüne Deren Talu konuk oldu. Güzelliği dillere destan oyuncu son olaral Akıncı dizisinde yer almıştı. Defne Samyeli'nin 24 yaşındaki güzelliği ile ünlü olan kızı Deren Talu oyunculuk kariyerini sürdürüyor. 

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Deren Talu son olarak Blu Tv'de yayınlanan Doğu Demirkolun dizisi Doğu'nun 8. bölümüne konuk oldu. Bir deniz kızını canlandıran oyuncu yine fiziği ve güzelliği ile kendisine hayran bırakacak.

Doğu dizisinin hem yönetmenliğini hem başrolünü Doğu Demirkol üstlenirken oyuncu kadrosunda Ege Kökenli, Evliya Aykan, Kubilay Tunçer, Banu Fotocan, Yağmur Gülveren ve Afra Karagöz gibi isimler yer alıyor. 

DOĞU DİZİSİ KONUSU NE?

Doğu'nun asıl hayali komedyen olmak. Ancal ailesinin baskısıyla bilgisayar mühendisliği okuyan Doğu, herkese rağmen komedyenlik için çabalamaktadır. Bu uğurda geçirdiği maceraların yansıtıldığı dizis Blu Tv'de yayınlanmaktadır.