Didem Arslan Yılmaz programında çıldırdı. O sözler Ece Üner'e mi Esra Erol'a mı Müge Anlı'ya mı Fulya Öztürk'e mi? Didem Arslan rakip bir programın konuklarını arayıp kendisi hakkında suçlamalarda bulunduğunu söyledi!

Didem Arslan ile Vazgeçme programında sunucu Didem Arslan rakip bir programı isim vermeden ifşa etti!

Didem Arslan'la Vazgeçme programında dün sunucu Didem Arslan adeta çıldırdı. Bu sene özellikle artan Müge Anlı benzeri programlar konuk savaşında birbirine girdi! Daha önce evlilik programlarında yaşanan konuk çalma kavgası evlilik programlarının yayından kaldırılmasıyla bu sefer polisiye programlara taşındı.

Daha önce Esra Erol ile Zuhal Topal arasında yaşanan kavga bu sefer Didem Arslan'a gündeme geldi!

Didem Arslan Yılmaz, canlı yayında "Siz gazeteci olamazsınız. Siz ahlaksızsınız. Yanınızda çalışan gazeteciler değil, yanınızda çalışan o köpeklere sahip çıkın" diye seslendi.

Didem Arslan Yılmaz'ın programında çözülmeye çalışılan bir olay rakip programlar tarafından da ekrana taşınmak istendiği öğrenildi.. Didem Arslan konuklarının telefonla aranarak rahatsız edildiğini ve kendisi hakkında karalama kampanyası yapıldığını açıkladı.

Didem Arslan Yılmaz canlı yayında şu sözleri söyledi;

"Şimdi bizim yaptığımız programlar gibi başka programlar da var. O programlarda çalışan bazı arkadaşlar, onlar kendilerini biliyorlar. Bizim programa katılan kişileri arayıp, programı kötülüyorlar, beni kötülüyorlar. Programla ilgili olarak da ağıza alınmayacak, ahlaksızca, namussuzca ve şerefsizce suçlamalarda bulunuyorlar. Aynısını size iade ediyorum.

Bugünden itibaren başvuru yapanlar, Denizbank üzerinden 70.000 TL ödeme alacak! Bugünden itibaren başvuru yapanlar, Denizbank üzerinden 70.000 TL ödeme alacak!

Siz gazeteci olamazsınız. Siz kumpasçısınız, ahlaksızsınız, vicdansızsınız, namussuzsunuz. Biz burada namusumuzla çalışıyoruz. Ben 30 yıllık gazeteciyim. Gazetecilik etikleri çerçevesinde bu yayınları yapıyorum. RTÜK çerçevesinde bu yayınları yapıyorum. Yanınızda çalışan gazeteciler değil, yanınızda çalışan o köpeklere sahip çıkın, onlar gazeteci değil onlar ahlaksız, namussuz, vicdansız insanlar.

Sen onun kim olduğunu biliyorsun sana sesleniyorum. Bir daha benim yayınıma gelen konukları arayıp onları rencide edersen seni de bu ekranlarda deşifre edeceğim. Elimde kayıtlar var. Hodri meydan. Ya herro ya merro."