Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme neden yok? Bitti mi final mi yaptı çok merak edildi. Show TV ekranlarında iki haftadır yayınlanan yeni gündüz kuşağı programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme, Didem Arslan'ın sunumuyla ekranlara geliyordu.

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme neden yok? Bitti mi final mi yaptı çok merak edildi. Show TV ekranlarında iki haftadır yayınlanan yeni gündüz kuşağı programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme, Didem Arslan'ın sunumuyla ekranlara geliyordu. Ancak gerek seçilen olaylar gerekse karşısında Müge Anlı gibi güçlü bir rakip olması program açısından pek de iyi olmadı. İlk haftayı rakibi Müge Anlı olmadan geçiren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme reyting listesinde oldukça aşağıda kaldı. Hal böyle olunca Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin akıbeti merak uyandırırken, Show TV 31 Ağustos yayın akışı herkesi şaşırttı. Çünkü Show TV 31 Ağustos Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme görünmüyordu. Peki Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yayından mı kaldırıldı? Saati mi değişti?Çözülemeyen dosyalar, gizemli kayıtlar, kavuşmaya hasret yaşamların aydınlığa kavuşacağı programda birbirinden ilginç olaylar ele alınan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ne yazık ki bir izleyici kitlesi yakalayamadı. Haliyle Show TV Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin fişini çekti mi aranmaya başladı.

Vakıfbank EMEKLİLERE Destek Verecek! Devlet Destekli 50.000 TL'ye Kadar Başvurusu Nasıl Yapılır? Vakıfbank EMEKLİLERE Destek Verecek! Devlet Destekli 50.000 TL'ye Kadar Başvurusu Nasıl Yapılır?
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme neden yok? Bitti mi final mi yaptıDidem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme aslında ne bitti ne de final yaptı. Ancak geçtiğimiz hafta Müge Anlı ile aynı saatte ilk kez karşı karşıya gelen program adeta hezimete uğradı. Reytingleri ilk 100'ün altına düşen programa Show acil müdahale etti. Yani Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme bitmedi final de yapmadı. Ancak bu reytinglerle devam ederse çok yakında ekranlara veda edecektir. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yayından mı kaldırıldı? Saati mi değişti?​​​​​​​Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programı yukarıda da söylediğimiz gibi henüz yayından kaldırılmadı. Öte yandan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme, Show TV 31 Ağustos yayın akışında da yer alıyor. Ancak programın yayın saati değişti.Reytingleri iyice düşen programı elinde tutmak isteyen Show, çareyi yayın saatini değiştirmekte buldu.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 31 Ağustos Pazartesi itibariyle saat 15:15'te izleyici karşısına çıkacak.