Bu kadarı da olmaz artık. Her gün insanların daha da iğrençlikleri ile karşılaşıyoruz.

Gece 23:13 Açıklandı! Daha Ne Olsun Kampanyası Başladı! Emekliye Ödemeler Veriliyor, Resmi Gazete Haberi! Gece 23:13 Açıklandı! Daha Ne Olsun Kampanyası Başladı! Emekliye Ödemeler Veriliyor, Resmi Gazete Haberi!

Bu kadarı da olmaz artık. Her gün insanların daha da iğrençlikleri ile karşılaşıyoruz. Bu seferde ATM'lere tükürdüler. Koronavirüs tehlikesi ile karşı karşıya kaldığımız şu günlerde birde ATM'lerin tuşlarına tükürdüler! ATM'lere giden vatandaşlar gördükleri karşısında pes dedi.


Aydın’ın Efeler ilçesinde "Bu kadar da olmaz" dedirten bir görüntü ile karşı karşıya kalındı. Para çekmek eve yatırmak için giden vatandaşlar bankanın ATM’sine tükürüldüğünü gördü. ATM'nin tuşları üzerindeki iğrenç şeyle karşılaşan vatandaşlar bu artık nedir diye tepki gösterdi..Vatandaşlar koronavirüs pandemisi nedeniyle zaten zor günler geçirip daha dikkatli olmaya çalışırken, bu kadarda olmaz dedirten görüntü ile karşılaştılar. Daha önce de güvenlik kameralarına takılan görüntülerde çeşitli evlerin asansör tuşlarına işeyen, zilleri tüküren, hatta tuvaletlerini yapanlara bu seferde ATM tuşlarına tükürenler eklendi.

İnsanoğlu'nun yaptığı iğrençlikleri ve canilikleri hiçbir hayvanın yapmadığı halde iftiraları hayvanların üzerine atmasına bir yeni olay daha eklendi.

Aydın'ın Efeler ilçesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan özel bir bankanın ATM'sinin tuşlarına tükürlüdü. Vatandaşlar gördükleri manzara karşısında tepki gösterirken bir daha hiçbir ATM tuşuna dokunamayacaklarını söyledi.


ATM’nin tuşları üzerindeki tükürük lekesini görenler yeter artık dedi. Durumu banka yetkililerine bildiren vatandaşlar sonrası ATM dezenfekte edildi.