Son dönemde özellikle sosyal medya paylaşımları ile dikkat çeken ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın son paylaşımı kendisi kadar okuyanı da üzdü.

Gökbakar son olarak gittiği bir markette dilim dilim satılan karpuzları çekerek öyle bir cümle ile paylaştı ki, "Yeni Türkiye" söylemi akıllara geldi.

Recep İvedik 7 filminin hazırlıklarını sürdüren Şahan Gökbakar, özellikle yaz aylarında Marmaris bölgesindeki orman yangınlarında yaptığı canlı yayınlar ve ekiplere yardımıyla takdir toplamıştı.

Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket.. Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket..

Sanatçı, sosyal medyada gündeme dair paylaşımlarını ve eleştirilerini sürdürürken son paylaşımı yürek burktu.

"İKRAM EDERLERDİ"

Gökbakar, gittiği markette dilim dilim satılan karpuzları görünce fotoğrafını çekerek "Çocukken pazara giderdik, karpuz almadan 1 dilim ikram ederlerdi tadına bak diye...Vay bee...Güzel ülkem." notunu ile paylaştı.

Sanatçı bir diğer paylaşımında ise "Gün geçmiyor ki bir gariplik daha yaşanmasın dediğim bir haber bülteni skeci vardı. Şu an, her gün Türkiye de bu cümleyi defalarca yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

şahan1