Twitter'da gündem olan doktor Salih Selman kimdir? Salih Selman neden TT oldu? Salih Selman hangi hastanede çalışıyor? Salih Selman yeri nerede? Salih Selman ne mezunu? Salih Selman kaç yaşında? Salih Selman nereli?

Twitter'da gündem oan doktor Salih Selman kimdir? Salih Selman nereli? Salih Selman hangi hastanade görev yapıyor? Salih Selman çocuğu var mı? Salih Selman ne mezunu?

Dinci doktor olarak bilinen Salih Selman Twitter'da gündem oldu. 

Twitter'da gazeteci Arif Kocaman'ın yaptığı paylaşımla Operatör doktor Salih Selman gündem oldu. 

Sarıklı doktor olarak bilinen Salih Selman, Bekir Develi'nin programına katılıp açık kalp ameliyatı yaptığını anlattı. Arif Kocaman bu anları paylaşıp "Biri 15 Temmuz'da uçağa kafa atar birisi açık kalp ameliyatı yapar ulan ne sahtekar bu tipler ya" diye yazdı.

Bu tweetin altına Dr. Tülin Karabeyoğlu adındaki bir hesap  olaya ilişkin olarak "Bu anlattığı vakada asistan bendim. Bıçaklama değil şişlemeydi vaka. Genç bir çocuk 25 yaşlarında. Haseki devlet acil cerrahide yaptı müdahaleyi, toraksin bir ucundan tutup germesine yardım edenlerdenim müthiş bir cerrahtır gerçekten. Eşi de çok iyi bir kadın doğumcudur." diye yazarak olayı doğruladı.

Sosyal medyada günlerdir doktorlara saldıran bir kesim doktor Salih Selman'a sahip çıkınca dikkat çekti.

Peki Salih Selman kimdir? Doktor Salih Selman hakkında Şikayetvar.com'da özellikle çocuğunu sünnet ettirmeye götüren ailelerin hakkında çokça şikayeti bulunması dikkat çekti.

Salih Selman kimdir?

opr.-dr.-salih-selman-1

40 yaşında hafız olan Salih Selman 1961 yılında İstambul'da doğdu. Aslen nereli olduğu bilinmiyor.

Babası Kurmay Albaydır.

1980 yılında Saint- Joseph Fransız Erkek Koleji’nden mezun olmuştur.

Genel Cerrahi uzmanıdır. 

Sakalı cübbeli şalvarlı doktor verdiği röportajlarıyla tartışma konusu olmuştu.  

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!

Üç yabancı dil biliyor.

Eşi Şule Selman da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanıdır. Şule Selman aynı zamanda Biruni Üniversitesi'nde öğretim görevlisidir.