Dolar ve altın ile yaptığı yorumlarla insanları şaşkınlığa uğratan şakkanadak Necmettin Batırel'den bomba açıklama geldi.

O tarihi verdi! Elinde dolar olanlar apışıp kaldı! Dolar 10 TL düşüyor, Türk lirası uçuşa geçiyor! Saatte 150 km hızla uçuşa geçmesi beklenen Türk Lirasında şok gelişmeler yaşanıyor. Efsane isim Necmettin Batırel tarafından yapılan açıklamalar Türk lirasının uçuşa geçeceği yönündeki haberleri doğruladı.

Gram altını olanların iflas edeceğini doları olanlar ise ortada kalacağını dile getiren Batıerel açıklamalarına bir yenisini daha ekleyerek yılsonunda doları 8 TL olacağını söyledi. 

Erdoğan Yükselen Ekonomiye Değindi!

Başkan Erdoğan konuya açıklıklar getirerek. F35 üretiyoruz, tanklar üretiyoruz ekonomimiz uçuyor, şeklinde açıklamalar yaptı. Bu açıklamaların ardından Necmettin Batırel altın tahminlerinde bulunarak Türk ekonomisinin başta Avrupa Birliği Eurosu olmak üzere ABD doları karşısında %70 oranında değer kazanacağını dile getirdi.

Dolarla birlikte altında da düşüşler yaşanacak. Böylelikle dünyadaki herkes fakirleşirken Türkler zengin olacak diyen Necmettin Batrıel her şey de olduğu gibi enflasyon oranlarının da yılsonunda %5’e düşeceğini dile getirdi.

ilan365.net özel haber

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank Banka Şubelerine Kimlik İle Gidenlere 100.000 TL Ödemeye Başladığını Açıkladı Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank Banka Şubelerine Kimlik İle Gidenlere 100.000 TL Ödemeye Başladığını Açıkladı

Editörün notu: Haberimizde yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.