Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin devamı olarak görülen Ben Bu Cihana Sığmazam'da heyecan bitmek bilmiyor.

Bu kadarına da pes... Ben Bu Cihana Sığmazam şimdi topu attı! Başrol gitmek istedi, ortalık yıkıldı! Dizide bomba gelişmeler ardı sıra yaşanırken ortalığı karıştıracak bir iddia gündeme geldi. Dizide Firuze karakterine hayat veren Pelin Akil'in diziden ayrılacağına dair iddialar ortalığı karıştırdı. Ünlü ismin gelecek bölümlerde diziye veda edeceği iddiası izleyiciyi şoktan şoka sokmaya yetti.

Ben Bu Cihana Sığmazam şimdi topu attı! Başrol gitmek istedi, ortalık yıkıldı! Bu kadarına da pes dedirtecek. atv ekranlarında daha yayınlanan ilk bölümleriyle farkını göstermeyi başaran Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yaşanan bomba gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Yeni bölümleriyle salı günleri izleyicisini ağırlayan diziden başrol oyuncularından birinin ayrılacağı iddiası ortalığı kasıp kavurdu.

BAŞROL GİDİYOR

Ben Bu Cihana Sığmazam'da heyecan doruktayken ortaya atılan ayrılık iddiası izleyicileri şoktan şoka soktu.

ORTALIK YIKILDI

izide Firuze karakterine hayat veren Pelin Akil'in diziden ayrılacağına dair iddialar sosyal medyada ortalığın yıkılmasına neden oldu.

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

TEPKİ ÜSTÜNE TEPKİ...

Ünlü ismin gelecek bölümlerde diziye veda edeceği iddiası tepkilere neden oldu ve ortalık karıştı.

PELİN AKİL KİMDİR?

Pelin Akil Altan 17 Nisan 1986 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Önemli tiyatro oyunlarında yer almıştır. Pelin Akil ilk ve en çok konuşulan deneyimini 2007-2011 yılları arasında FOX'ta yayımlanan Arka Sıradakiler dizisiyle yaşamıştır.