Haftaya yükseliş ile başlayan dolar euro kurunda güncel durum merak ediliyor. Bu haftanın ilk günü olan 14 Aralık Pazartesi günü yükseliş ile başlayan dolar euro fiyatlarında hafta boyunca hareketlilik devam etti.

Emekliye Müjde: Son dakika açıklaması ile ödemeler 8100 TL'ye yükseltildi! Emekliye Müjde: Son dakika açıklaması ile ödemeler 8100 TL'ye yükseltildi!
Haftaya yükseliş ile başlayan dolar euro kurunda güncel durum merak ediliyor. Bu haftanın ilk günü olan 14 Aralık Pazartesi günü yükseliş ile başlayan dolar euro fiyatlarında hafta boyunca hareketlilik devam etti. Dünya genelinde aşının bulunmasıyla beraber piyasada hareketlilik yaşanmaya başladı. Yaşanan hareketlilik sonucunda dolar euro haftayı kaçla kapattı ? 18 Aralık Cuma dolar ne kadar ? 18 Aralık Cuma euro ne kadar ?Dolar kuru, dün Türkiye piyasalarının kapanış saatinde 7.73 TL seviyesinde hareket ederken; yeni güne 7.72 TL seviyesinden başladı. Dolar kuru haftayı düşüş ile kapattı. Doların alış fiyatı 7,6543 TL olarak belirlendi. Bunun yanında doların satış fiyatı ise 7,6590 TL ile kapanış yaptı.

Euro ise dün Türkiye piyasalarının kapanış saatinde 9,3768 TL ile günü kapatmıştı. Euro da bugün hareketlilik yaşandı.  Euro fiyatları gün içerisinde en yüksek 9.5071 TL'yi gördü. Euro şu an itibariyle haftayı alış fiyatı 9,3740 TL ile kapatırken euro satış fiyatı ise 9,3822 TL ile kapattı.