Ünlü gazetecinin yaptığı son dakika dolar fiyat açıklaması bir anda gündem oldu. Doların 5 TL altına düşeceği yönündeki ifadesi yakından takip edildi. Dolar yılbaşından sonra düşecek diyen isim kim? Türk Lirası'nı daha değerli hale getireceği söylenen o gelişme hakkında ipuçları verildi.

Dolar için önemli açıklamalar gelmeye devam ediyor.  Bu sefer yazıları ile bilinen gazeteci Memduh Bayraktaroğlu, hiç beklenmedik açıklamalarla adından söz ettirdi. Dolar için tarih ve fiyat bilgisi verdi. Yılbaşı sonrasında doların çok fazla düşeceğini ifade etti. Üstelik nasıl düşeceğine dair ipuçları ile de gündem oldu. 2023 yılında dolar gerçekten rekor bir düşüşe imzasını atacak mı?

Dolar 5 TL Altına Düşebilir Uyarısı

Memduh Bayraktaroğlu, doların 5 TL altına düşeceğini ifade ettiği yazısını hiç beklenmedik bir şekilde noktaladı. Bunun nasıl gerçekleşeceğini anlatırken, TL'den bir sıfır atılması durumunda doların ancak o zaman düşeceğini söyledi. 

A101 Resmen Teknoloji Pazarı Kurdu! Bu Ürünleri Kaçıranlar Bin Pişman Olacak! A101 Resmen Teknoloji Pazarı Kurdu! Bu Ürünleri Kaçıranlar Bin Pişman Olacak!

dolarrr

Doların Düşme Şansı Yok mu?

Gazeteci Bayraktaroğlu, bu konuda net bi açıklama yapmadı. Ancak doların düşüşü konusundaki ifadelerine baktığımızda bunun pek de mümkün olduğunu düşünmüyor olabilir. Doların 25 TL'ye çıkarak ve sonrasında TL'den bir sıfır atılması sonrasında 2,5 TL olacağını söylemesi şaşırttı.