Doya Doya Moda İmani'nin annesi neden gelmedi? her yerde aranmaya başladı.  Doya Doya Moda'nın 27 Ağustos Perşembe günü yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara büyük bir sürpriz yapıldı.

Doya Doya Moda İmani'nin annesi neden gelmedi? her yerde aranmaya başladı. Doya Doya Moda'nın 27 Ağustos Perşembe günü yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara büyük bir sürpriz yapıldı. Günün konseptinin açıklanacağı sırada yarışmacıların anneleri geldi. Pendik'de alışverişlerini yapacak olan Doya Doya Moda yarışmacıları ‘Anneyle Serbest Şıklık’ konseptine uygun kombinler yaptı. Ancak yarışmacılar arasında bir kişinin annesi gelmedi. Bu kişi İmani Dolar oldu. Peki 27 Ağustos Doya Doya Moda İmani'nin annesi neden gelmedi?

Doya Doya Moda İmani kimdir? Nereli İmani Dolar, 23 yaşında aslen Mersinli ancak Bursa’da doğdu. 20 senedir İstanbul’da olan İmani Dolar, 5 senedir estetisyenlik yapıyor.Doya Doya Moda İmani'nin annesi neden gelmedi?

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti


Ne yazık ki anne kız konseptinde İmani tek başına alışveriş yapmak zorunda kaldı. Morali bozulan ve kendini öksüz gibi hissettiğini söyleyen İmani'nin annesi aslında hayatta. Ancak sağlık sorunları nedeniyle seyahat engeli olan annesi ne yazık ki 27 Ağustos günü Doya Doya Moda'da yer alamadı.Yani Doya Moda yarışmacısı İmani annesinin seyahat engeli nedeniyle yarışmaya katılamadı.Diğer tüm anneler İmani'ye de yanlarında gelebileceğini söylerken, hemen hemen herkes İmani'ye destek olmaya çalıştı. Özellikle normalde arasının iyi olmadığı Birben ve annesi, İmani'nin moralinin yükselmesi için gelip ona sarıldı. Bu anlarda bir kez daha duygulanan İmani, Birben'den bunu beklemediğini, şaşırdığını söyledi.