QNB Finansbank'ın fatura ödeyenlere bir sürprizi var. Faturalarını düzenli olarak ödeyen müşterilerine bonus veriyor. 120 TL bonusu almak için yapmanız gereken tek bir şey var. İşte bankanın yakın zamanda sona erecek kampanyası ve çeşitli avantajları...

Düzenli fatura ödemekte olanlara özel 120 TL'lik bonus kampanyasından söz edeceğiz. Bankalar, müşterilerinin kendi bankaları üzerinden işlem uygulamasını ve bunu düzenli olarak gerçekleştirmesini istiyor. Dolayısıyla hem promosyon ödemeleri sağlıyor hem de fatura talimatı gibi işlemlerde de hediye bonuslar veriyor. Üstelik kredi kart üzerinden yapılan alışverişlerde de çoğu zaman bonus hakkından faydalanıyorsunuz. Şimdi ise QNB Finansbank'ın bir kampanyasından söz edeceğiz. Banka müşterisiyseniz bu fırsatı sizler de değerlendirebilirsiniz. Böylelikle 120 TL'lik bonusun sahibi olacaksınız.

Otomatik Fatura Talimatına 120 TL Bonus

QNB Finansbank vadesiz hesabınız varsa veya CardFinans ve QNB First logosuna sahip kredi kartınız mevcut ise kampanyaya katılabiliyorsunuz. Otomatik fatura talimatında her fatura için 40 TL bonus, toplamda 120 TL bonus fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyanın sona ermesine az bir vakit kaldı. Elini çabuk tutan QNB müşterileri bonus hakkından yararlanabilecek. Öte yandan diğer detaylar da paylaşılıyor. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Başvuruların Bitimine Az Kaldı!

QNB Finansbank'ın kampanyasında son başvuru tarihi olarak 31 Ocak 2023 gösterildi. Bonuslarınızı elde ettikten sonra ise 25 gün içerisinde kullanmanız gerekiyor. Yoksa bonuslarınız silinecektir. QNB Finansbank'ın güncel kampanyaları ve çeşitli fırsatları için resmi internet sitesinden mobil uygulamaya kadar çeşitli kanallardan erişim sağlayabilirsiniz.