Akbank ve Denizbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 40000 TL kredi ödemesi yapılacağı açıklandı.

Bankalar üzerinden düzenli olarak kredi kartı kullanan ve bu kredi kartı ödemelerinde herhangibir gecikme yaşamayan, vatandaşlara, Akbank ve Denizbank üzerinden gelir belgesiz, yeni bir kredi paketi hazırlandı. Akbank ve Denizbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda 40000 TL 36 ay vadeli tüketici kredisi kampanyasına katılmak isteyen bireysel müşterilerden uzaktan da başvuru almaktadır. Akbank ve Denizbank, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacakları bu kredilerden faydalanmak için 3 ay ertelemeli kredi işlemleri yapmaktadır. 

Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı! Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı!

Akbank ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara banka uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi vermektedir. Akbank ve Denizbank kredi puanı 1400 ve üzerinde olan herkese başvuru yapma imkanı sağlıyor. 

Akbank üzerinden kredi puanı uygun olan vatandaşlar cep telefonları aracılığı ile birlikte SMS atarak istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için hemen aynı gün içinde kredi ödemesi için Akbank Direkt uygulamasını tercih edebilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden tercih edilecek olan bu kredilerde düşük faiz oranları, masrafsız ve gelir belgesiz 40000 TL ödeme, internet bankacılığı uygulaması üzerinden verilir. 

Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ise başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa banka müşterisi olması durumunda, Denizbank, mobil uygulaması ve bankanın Cebimde Kredi kampanyası olan SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilir. 32 80 numarasına kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz durumunda kredi başvurusu yapmış olacak ve sonucunu 10 dakika içerisinde öğreneceksiniz. Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapıp, kredi onayı alan tüm vatandaşlara banka hızlı bir şekilde sonuç verir ve onaylanan krediyi hesaplara yatırmaktadır. 

Denizbank ve Akbank üzerinden başlatılan bu kampanyada özellikle bu bankaların kredi kartını kullanarak düzenli ödemeler yapan vatandaşları daha yüksek limitlerde ihtiyaç kredisi ödemeleri verileceği açıklandı. Bankaların resmi internet sitelerine giriş yaparak, kampanya detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.