Twitter'da Ece Deniz tutuklansın etiketi gündem oldu. Peki Ece Deniz kimdir? Ece Deniz nereli? Ece Deniz kaç yaşında? Ece Deniz olayı nedir?

Sosyal medya platformu Twitter'da EceDenizTutuklansın etiketi gündem oldu. Peki Ece Deniz olayı nedir? Ece Deniz kimdir? Ece Deniz ne dedi? Ece Deniz tutuklandı mı?

Twitter'da Ece Deniz adı gündem oldu. Peki ama neden? Ece Deniz neden gündem oldu? Ece Deniz ne dedi? Ece Deniz tutuklandı mı? Sosyal medya platformu Twitter'da Ece Deniz Tutuklansın hastagi gündem oldu.

Ece Deniz kullanıcı adlı twitter hesabı çok geçmeden askıya alındı peki ama neden? Ece Deniz ne dedi?

Lebon Pastanesi Kimin? Sahibi Kim? Kira Bedelini Ne Kadar? Kim Satın Aldı? Lebon Pastanesi Kimin? Sahibi Kim? Kira Bedelini Ne Kadar? Kim Satın Aldı?

Twitter'da becedeniz kullanıcı adlı bir hesap attığı tweet nedeniyle tepki ile karşılandı. Ece Deniz adlı hesap İslam alemi peygameri HZ Muhammed için attığı tweet nedeniyle gündem oldu. Çok geçmeden hesabı askıya alınan Ece Deniz'in tutuklanması istendi. Ece Deniz adlı hesabı bir hesabın attığı "Bizim ulu önderimiz HZ Muhammed'dir" tweetine cevap yazınca tepki ile karşılandı. Becedeniz adlı hesap "Muhammed sapık" diyince tepkiler çığ gibi büyüdü.

FgZEBskX0AIacME