EDHO dev transfer! Yayınlandığı her akşam reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kurtlar Vadisi bomba ismi katılıyor! Sırp Rıdvan karakteriyle rekorlar kıracak EDHO 191. bölüm fragmanı gelmedi ancak şimdiden merak konusu oldu! EDHO'da sürp

EDHO dev transfer! Yayınlandığı her akşam reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kurtlar Vadisi bomba ismi katılıyor! Sırp Rıdvan karakteriyle rekorlar kıracak EDHO 191. bölüm fragmanı gelmedi ancak şimdiden merak konusu oldu! EDHO'da sürprizler bitmiyor!

EDHO Tipi, Haşmet Façalı ve Baba Doğan yok!

ATV fenomen dizisi EDHO yeni bölümü yayınlandı. EDHO yeni bölümde Tipi, Haşmet Façalı ve Baba Doğan yoktu! Ekranların en sevilen üç ismi yeni bölüme virüs nedeniyle yer alamadılar! Hem Façalı Haşmet, hem Tipi hem Doğan baba 2 hafta diziden ayrılacak. Ayrıca dizinin Miko'su Mikail Kır virüs nedeniyle yeni bölümde yer alamadı! Ancak EDHO öyle isimler katılıyor ki yer yerinden oynacak. EDHO'ya Kurtlar Vadisi bomba isim katılıyor!

Ali Sürmeli çıkmadı!

En çok Doğan Baba karakteri geceye damga vurdu. Ali Sürmeli kadroda korona nedeniyle yine ara verdi. Özellikle hastalık yaşayan Ali Sürmeli karakteri Doğan baba anadoluya gitti ve Haşmet Façalı Ankara'da ilişkileri sürdürecek bir kaç haftaya tedbir amaçlı hepsi dönecek!

Hakan Boyav EDHO'da!Kurtlar Vadisi dizisinde Kara karakterini canlandıran ve 3 sezondur Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alan Hakan Boyav EDHO'ya katıldı! Hakan Boyav, Payitaht çekimlerini tamamlayarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katıldı! Hakan Boyav dizide canlandıracağı karakter merak ediliyor!

Hakan Boyav sette Sırp Rıdvan mı olacak?

EDHO çok tehlikeli ve acımasız bir karakter olacak Sırp Rıdvan karakteri için Hakan Boyav mı oynayacak yoksa Kurtlar Vadisi Kara karakterini gibi iyi bir adam mı gelecek merak ediliyor. İlk gelen bilgilere göre Hakan Boyav çekimlere başladı ancak Sırp Rıdvan o mu değil mi merak ediliyor! Hakan Boyav başka bir rolle geliyor!

Ali İpin Sırp Rıdvan oldu!

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Kurtlar Vadisi Kirve karakteri Ali İpin Sırp Rıdvan karakterini kazandı!

Ömür Façalı EDHO ayrılacak!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde Ömür Façalı veda edeceğiz. Çocuğunun okulu nedeniyle setlere ara vermek isteyen Ömür Façalı diziden gidecek. Senarist Ömür Façalı ayrılığını güzel ikna etti ve sezon finalinde Ömür Façalı ölerek diziden çıkacak. Fizyoterapist Pınar ve İlyas aşkı yeni sezonda ekranlarda olacak!

Yaman Korkmaz gelecek sezon imzayı attı!

Behzat, İlyas ve Yaman dostluğu geliyor! Yaman Korkmaz, yeni sezon imzası atan EDHO ile sözleşme imzaladı ve dizinin yeni başrolleri arasında Yaman Korkmaz karakteri yer alacak.

Cevdet kim?

Sırpları ve diğer düşmanları kadroya katan EDHO'da Cevdet karakteri 7. sezonda gelecek. Cevdet karakteri için muhteşem bir jön ekranalara gelecek ancak artık Cevdet abi karakteri Sırp Rıdvan ölmeden diziye katılmayacak.

EDHO dizisine Kurtlar Vadisi Ersoy karakteri ve İskender Büyük karakterinin de 7. sezonda katılacağı bilgileri geliyor ancak henüz bir imza yok!