ATV’nin sevilen dizisi EDHO final kararı ile izleyicileri şok etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final haberini ise dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca verdi.

ATV’de 6 sezondan bu yana ekranlara gelen ve 7. sezonu ile geçtiğimiz hafta başlaması planlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son dakika kararı ile yayından kaldırılmıştı. EDHO’nun kanal değişikliği yapacağı konuşulurken izleyiciyi üzen haber dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'dan geldi. Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz izleyicisine veda etti.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

ATV’de salı akşamları yayınlanan ve uzun yıllardan beri ekranda olmasına rağmen reyting rekorları kıran Fenomen dizi Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz final kararı ile izleyicilerin üzdü. Geçtiğimiz hafta yeni sezon ilk bölümünün ekranlara gelmesi beklenen dizi bir anda yayından kaldırılmış izleyiciler Neye uğradığını şaşırmıştı. Yapım şirketi ve kanal arasında kriz olduğu iddiaları gündeme gelirken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final kararı aldı. Final haberini ise dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından verdi. Oktay Kaynarca sosyal medyadan yaptığı paylaşımda EDHO izleyicisine ve hayat verdiği Hızır Çakırbeyli karakterine veda etti. Peki EDHO final mi yapıyor? EDHO kesin olarak yayından kaldırıldı mı?

OKTAY KAYNARCA VEDA ETTİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin akıbeti izleyiciler tarafından merakla araştırılırken herkesi şaşkına çeviren Haber geldi. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla izleyenlere veda etti. Oktay Kaynarca paylaşımında, “At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attın indiğinde fethettiğini yönetebilmektir.” Cengizhan… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın değerli izleyicisine yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi aileden biri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize alırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarımıza sonsuz teşekkür ederim... 7 yıl birlikte yolda yürüdüğüm, birçok rekoru, birçok başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplini ve Yaşadıklarımıza rağmen sabrımız için yüreklerimizden öpüyorum. Ellerinize Yüreğinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın” paylaşımını yaptı.

edho-final-yapiyor-oktay-kaynarca-sosyal-medyadan-veda-etti-seyirci-sokta-eskiya-dunyaya-hukumda-2

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FİNAL KARARI ALINDI

ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm ile geçtiğimiz hafta salı günü yeni sezonu başlayacaktı. Ancak izleyiciler yayın akışında bulunmasına rağmen yayın saatinde kanalda dizi göremeyince bir problem olduğunu anladı. ATV’den ya da yapımcıdan dizinin akıbetine ilişkin bir açıklama yapılmazken kısa süre içerisinde sosyal medyada TT listesinde ilk sıraya yükseldi. Alınan bilgiye göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcısı ve ATV arasında büyük bir kriz yaşandı ve yapımcı son dakika da yeni bölümü teslim etmedi. O dakikadan itibaren dizinin akıbetinin ne olacağı merak edilirken bugün haber Oktay Kaynarca'dan geldi.

Henüz yapım şirketi ya da ATV'den final hakkında bir açıklama yapılmasa da Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hem izleyicilere hem de Hızır Çakırbeyli karakterine veda etti. İzleyicilerin son dakikaya kadar dizinin başka bir kanalda devam edebileceği yönünde umutları vardı Ancak Oktay Kaynarca'nın bu açıklaması ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final kararı kesinleşmiş oldu.