ATV ve EDHO ekibi arasında yaşanan kriz giderek büyüyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölümü yılan hikayesine dönerken gelecek haberler izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor.

ATV dün akşam Türk televizyon tarihinde görülmemiş bir olaya imza attı. Fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm tanıtımı ATV ekranlarında yayınlanmasına rağmen dün akşam ekrana gelmedi. Dizinin hayranları saatlerce ekran başında dizinin yeni bölümünü bekledi. Ne Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapımcısı ne de ATV herhangi bir açıklama yapmadı. Daha sonrasında ortaya çıkan haberlerde ise ATV’nin son dakika verdiği sözleri tutmadığı bu nedenle de EDHO ekibinin 200. bölümü kanala teslim etmediği iddia edildi. Bugün de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları dizinin arka akıbetine ilişkin bir bilgi almaya çalıştı. Peki şimdi ne olacak? EDHO bitti mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final mi?

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölümü ile dün akşam ekranlara gelecekti. Ancak Türk televizyonlarında daha önce eşi benzeri görülmemiş bir olay yaşandı ve ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz saatinde Baba Parası isimli sinema filmini yayınladı. Günlerdir dizisinin yeni bölümünün yayınlanmasını bekleyen izleyiciler ise isyan etti. Birçok izleyici sosyal medya hesaplarından yaşananlara tepki gösterdi. Twitter'da gece boyunca EDHO etiketi TT listesinin ilk sırasında kaldı. Üstelik yaşanan Tüm bu gelişmelere rağmen ne ATV ne de Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz ekibi herhangi bir açıklama yapmadı.,

edho-krizi-buyuyor-ekip-diziyi-bitirme-pahasina-atvye-rest-cekti-sorun-hala-cozulmedi-oyuncular-1

ATV TANITIMI SOSYAL MEDYA HESABINDAN KALDIRDI

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm Atv ekranlarında dün akşam yayınlanmadı. Dizinin hayranlarını şoke eden olay sonrasında ATV yeni bir hamle daha yaparak dizinin yeni bölüm tanıtımını sosyal medya hesaplarından kaldırdı ve yorumları da sınırlandırdı. Tüm bu gelişmeler yaşanırken izleyiciler ise kanal ve ekipten gelecek bir açıklamayı saatlerce bekledi. Ancak ne ATV’den de EDHO ekibinden herhangi bir ses çıkmadı.

edho-krizi-buyuyor-ekip-diziyi-bitirme-pahasina-atvye-rest-cekti-sorun-hala-cozulmedi-oyuncular-2

ATV EDHO KRİZİ NE?

ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi arasında yaşanan krizin içeriği de merak ediliyor. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre ATV dizinin yayın saatine kadar kendi isteklerinin olması yönünde diretiyor. İki taraf arasında yaşanan sözleşme inatlaşması nedeniyle dizi dün akşam ekranlara gelmedi. Bundan sonra ne olacağı da muamma aslında. Çünkü sözleşme krizine ilişkin henüz her iki taraftan da bir açıklama yapılmadı ve sorunun çözüme kavuşup kavuşmadığı da bilinmiyor. Aslında oyuncuların da bu durumdan son dakikada haberi oldu.

edho-krizi-buyuyor-ekip-diziyi-bitirme-pahasina-atvye-rest-cekti-sorun-hala-cozulmedi-oyuncular-3

EDHO EKİBİ DİZİYİ BİTİRMEYİ GÖZE ALDI

ATV’nin inatlaşması yüzünden EDHO ekibinin resmi çektiği konuşuluyor. Hatta ekibin diziyi bitirme kararı bile aldığı iddia ediliyor. Eğer bu sorun bir an önce çözülmezse Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final bile yapmaya gerek duymadan yayından kaldırılacak. Ancak Atv'nin bu konu hakkında Bir Adım atacağı tahmin ediliyor.

edho-krizi-buyuyor-ekip-diziyi-bitirme-pahasina-atvye-rest-cekti-sorun-hala-cozulmedi-oyuncular-4

OYUNCULAR ATV'DEN UMUTLU

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncularının yaşanan krizden haberinin olmadığı da ortaya çıktı. Alınan bilgiye göre oyuncular dizinin yayın saatinde yayınlanmaması ile beraber bir kriz olduğunu öğrendi. Yeni bölüm çekimleri için pazartesi günü seti çıkmaya hazırlanan oyuncularda şimdi hem yapımcıdan hem de kanaldan bir açıklama bekliyor. Oyuncuları ise krizin çözüleceğinden ve dizinin yeni sezonda ATV’de devam edeceğinden son derece umutlu.