ATV ekranların fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefesleri kesen bir bölümle ekrana geldi. EDHO'da Yaman Korkmaz ölecek mi? EDHO Yaman diziye veda mı ediyor.

ATV ekranların fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefesleri kesen bir bölümle ekrana geldi. EDHO'da Yaman Korkmaz ölecek mi? EDHO Yaman diziye veda mı ediyor. Alpaslan Çakırbeyli muhteşem operasyonuyla kimsenin giremediği yere girdi ve Yaman'ı bıçakladı. Peki yaman ölecek mi? Yaman Korkmaz diziye veda mı ediyor!

EDHO Yaman ölecek mi?

EDHO'da ilk gelen bilgilere göre Yaman Korkmaz çekimlerine devam ediyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bize gelen bir Yaman Korkmaz ayrılığı yok. Yaman karakteri yaşayacak ve ölmeyecek. Bir çok korkmaz gelmesi Yaman Korkmaz ayrılacak mı sorularını beraberinde getirdi ancak Yaman Korkmaz ölmeyecek.

Engin Benli EDHO'dan ayrılacak mı?

Engin Benli, EDHO'dan ayrılmayacak. Behzat Façalı'yı vurmasıyla oldukça güçlenen Yaman karakteri sezon sonuna kadar anlaşması olduğu gelen bilgiler arasında. Bir düşman bu kadar hızlı ölürse EDHO düşman bulamaz. Bu sebeple EDHO'dan Engin Benli ayrılmayacak.

Yaman Korkmaz'lı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kaldığı yerden devam edecek.