14 Mart pazartesi Edirne'de yarın okullar tatil mi? öğrencilerin döneminde bugün yarın kar tatili Haberleri var. Edirne'de 4 gündür kar yağışı etkili olmaya devam ediyor ve hayat Felç olmuş durumda. Perşembe gününden itibaren Okulların tatil edildiği kentte Pazartesi günü okulların durumu merak ediliyor. Peki, 14 Mart Edirne kar tatili var mı? Edirne'de yarın 14 Mart okullar açılacak mı?

Edirne'de yarın 14 Mart 2022 Pazartesi okullar tatil mi? Veliler ve öğrenciler Edirne'deki kar tatili haberlerini yakından takip ediyor. Edirne Yaklaşık 4 gündür yoğun kar yağışının etkisi altında. Edirne Valiliği Perşembe günü bir karar alarak hayatın olumsuz etkilenmemesi için okulları tatil etmişti. 14 Mart pazartesi gününe kadar kar tatili verilmişti ancak hala kar yağışının devam etmesi üzerine okulların durumu merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. Bugün kar tatilin son günü olması nedeniyle öğrenciler Yarın okullar açılacak mı sorusunun yanıtını öğrenmeye çalışıyor. Peki Edirne'de yarın okul var mı? 14 Mart Edirne kar tatili var mı? Edirne'de 14 Mart Yarın okullar tatil mi açık mı?

Edirne'de 14 Mart Yarın okullar tatil mi?

Edirne Valiliği Perşembe günü yaptığı açıklama ile 4 gün boyunca Okulların tatil edildiğini duyurmuştu. Yoğun kar yağışı nedeniyle kentte yüz yüze eğitime ara verilirken Pazartesi günü okullara geri dönülmesi bekleniyordu. Ancak Edirne'de hala kar yağışı etkili olmaya devam ediyor. şu saate kadar Edirne Valiliği son dakika kar tatili açıklaması yapmadı. Fakat bugün meteoroloji tarafından yapılacak olan tahminler sonucunda karar verileceği düşünülüyor. Edirne Valiliği 14 Mart pazartesi kar tatili açıklaması gelmesi halinde haberimizde sizlerle paylaşacağız...

Ziraat Bankası emekli maaşlarını alanlara uyarı verdi ve 100.000 TL'ye kadar yeni kredi kampanyası başlattı! Ziraat Bankası emekli maaşlarını alanlara uyarı verdi ve 100.000 TL'ye kadar yeni kredi kampanyası başlattı!

Edirne 14 Mart 2022 hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre Edirne'de kar yağışı bu akşam itibarıyla kenti terk ediyor. Ancak kar örtüsü ile kaplanan kentte buzlanma ve don olaylarına karşı sürücülerin ve vatandaşların dikkatli olmaları isteniyor. Kentte kar tatilinin devam edip etmeyeceğine ise Valilik karar verecek.