Efsane Kasım Black Friday Şahane Cuma indirimleri ne zaman? Trendyol Kasım ayı indirimleri ne zaman başlıyor? Efsane Kasım indirimleri ne zaman bitiyor? Hepsiburada Kasım indirimleri ne zamana kadar?

Alışveriş çılgınları için beklenen Kasım ayım geldi! İndirimlerin çoştuğu Efsane Kasım, Şahane Cuma, Black Friday indirimleri başladı!

Alışveriş yapmadan duramayanlar, indirimleri bekleyenler... O ay geldi! Efsane Kasım, Şahane Cuma, Black Friday indirimleri hangi gün olacak? Kasım indirimleri ne zamana kadar sürecek? Black Friday indirimli alışveriş günleri ne zaman başklıyor?

Dünya genelinde Black Friday olarak bilinen Efsane Cuma indirimleri ülkemizde de başladı! 'Online alışveriş siteleri Trendyol ve Hepsiburada Kasım indirimlerini duyurdu. Peki Şahane Cuma Kasım kampanyaları ne zamana kadar?

wvPxAyzJI06ZZQCeZfjGuA

2022 yani bu yıl Black Friday Türkiye'de ne zaman olacak? Efsane Cuma Şahane Cuma hangi gün? Kasım indirimleri ne zamana kadar sürecek?

Black Friday denilen indirimler Amerika'da Şükran Günü'nden sonra gelen ilk cuma günüdür. Black Friday bu yıl 25 Kasım tarihinde başlayacak.

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!

Türkiye'de ise Black Friday, Kasım indirimleri, Şahane Cuma, Efsane Cuma gibi isimlerle belirtilen alışveriş günleri e ticaret sitelerine göre değişkenlik gösteriyor.

Hepsiburada 1-6 Kasım'da indirimleri başlatırken, Trendyol'un ise 25 Kasım'da kampanyaları başlatması bekleniyor.