Ek Ödeme Alacaksınız: Emekliye 12000 TL Ödeme Ziraat, Vakıf ve Halkbank'tan Ödenecek!

Emekli maaş alan vatandaşlar için ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacak olan kişilere 36 ay vadeli 12000 TL'ye kadar ödeme, kamu bankaları tarafından verileceği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş almanız durumunda daha önce bu bankalar üzerinden kredi kullansanız bile sizleri hızlı bir şekilde işlem yapılarak, aynı gün içinde ödemenizi sağlanabilecek bir kredi kampanyası başlatıldı. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden hızlı birşekilde kredi imkanından faydalanabilecekleri bu kredi kampanyalarına katılabilirler. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan kişiler, 36 ay vadeli gelir belgesiz, ödemelerini alabilecekleri bu kredi kampanyalarına, başvurularını isterlerse banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulaması üzerinden de kolay birşekilde yapabiliyor. 

Son zamanlarda özellikle kamu bankaları tarafından başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilerin yapmış oldukları kredi değerlendirmeleriyle birlikte acil ihtiyaç kredisi imkanından farkım kişilere başvurular, hızlı birşekilde internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapılmaktadır. Yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte adından söz ettiren üç kamu bankası 5 dakika içerisinde vatandaşlara kredi imkanı sağlarken, ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmanıza olanak sağlamaktadır. Cep telefonunuz üzerinden internet bankacılığı uygulamalarını indirmeniz durumunda, sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, bankalar üzerinden 5 dakikada kredi onayı alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, maaş, taşıma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra 750 TL emekli promosyon alabilmektedir.