Sigortalı Olarak Çalışanlara QNB Finansbank 100.000 TL Ödeme Yapacak

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında 100000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak isteyen kişilere hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanacağı açıklandı. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden bugün akşam itibariyle başlatmış olduğu bu kampanyada 100000 TL kredi alacak olan kişilere 24 ay vadeli gelir belgesiz kredi imkanı sağlayacak. 

Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa banka kredi politikalarına uygun bir müşteri olması istenir. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin ihtiyaç kredisi alabilmeleri için daha önce bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı kullanmış olması ve kullanmış oldukları bu ürünleri düzenli ödemiş olması durumunda sağlanan kredi puanı 1400 ve üzerinde olması isteniyor.

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilerin kredi işlemlerinde hızlı bir şekilde işlem yapabilmeleri için de fırsat sağlanıyor. 

Sms ile birlikte kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Sms aracılığı kredi kullanmak isteyen vatandaşların banka hesabı olması durumunda ise Finansbank, mobil uygulaması internet bankacılığı şifresi oluşturması durumunda qnb mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabilmektedir. QNB Mobil uygulama üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında, onay alan vatandaşlar hemen aynı gün içinde hesaplarına, haftasonu olsa bile ödeme yaptırabilmektedir.