Sıfır araçlarda önemli indirimler uygulanıyor. Bunun nedeni ikinci el araçlara nazaran sıfıra da ilgi duyulması. Ekim ayı sonuna kadar şirketler özellikle de Hyundai, Fiat, Nissan ve Opel araçlarında fiyatları düşürdü.

Bu ay itibarıyla düşük fiyatlı araç bakınıyorsanız işte size fırsat. Hyunda, Nİssan, Opel, Kia ve Fiat araçlarında fiyatlar hiç bu kadar düşmemişti. Ay sonuna kadar süreniz bulunuyor. Yeni zamlardan etkilenmemek ve birbirinden güzel özellikli otomobillerden birine sahip olmak için fiyatları inceleyebilirsiniz.  Son dönemlerde ülkemizde otomobil fiyatlarının artması, potansiyel alıcıları zor durumda bıraktı. Ancak otomobil üreticileri, bu zorlu dönemde müşterilere özel kampanyalarla yanıt vermeye hazırlanıyor. 2023 Ekim ayı boyunca geçerli olacak bu muhteşem indirimler ve avantajlar haberimizde.

Otomobil Fiyatları ve İndirimli Ödeme Seçenekleri

TOYOTA

Bu ay, Corolla Sedan sahibi olmak isteyenler için 180 bin TL'lik büyük bir indirim fırsatı bulunuyor. Ancak indirimi değerlendirmek istemeyenler için 250 bin TL tutarında 12 aya kadar faizsiz kredi seçeneği de mevcut.

HYUNDAİ Tuscon

modelinin sınırlı Comfort versiyonu, 1 milyon 370 bin TL başlangıç fiyatıyla alıcıları bekliyor. Diğer modeller için ise şimdi satın alın, 6 ay sonra ödeme başlangıcı imkanı sunuluyor. Elantra modeli için 60 bin TL'lik indirimle birlikte, 200 bin TL için 12 ayda yüzde 1,99 faiz oranıyla kredi seçeneği de var.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

hyunditucson

RENAULT

Renault, bazı popüler modelleri için ÖTV indirimi sunarken, bazı modeller için "Şimdi Al, Mayıs 2024'te Öde" kampanyası ile dikkat çekiyor.

HONDA

Civic Sedan'ın Executive+ sürümü için iki avantajlı seçenek mevcut: 200 bin TL'ye 12 ay faizsiz kredi ya da 100 bin TL'lik takas desteği.

hondacivic

JEEP

Jeep'in Renegade ve Compass modelleri için özel kredi ve takas kampanyaları düzenlendi. Renegade modeli için 200 bin TL'ye kadar 12 ay vade ile faizsiz kredi imkanı sunuluyor.