Eksisozluk ne oldu? Eksisozluk neden girmiyor? Eksisozluk girmek isteyenlere büyük başarısızlık yazısıyla karşılaşıyor. Eksisozluk ne zaman düzelecek merak ediliyor.

Türkiye'nin en çok girilen siteleri arasında yer alan Eksisozluk girilmiyor. Eksisozluk çöktü mü? eksisozluk.com ne oldu, erişim engeli mi var sorusu cevap arıyor!

Eksisozluk çöktü mü?

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen siteleri arasında yer alan eksisozluk 9 temmuz 2021 tarihinde girilmiyor. Eksisozluk ne zaman girilecek, eksisozluk ne zaman düzelecek sorulara akıllara geliyor. Ancak en çok korkutulan soru eksisozluk kapandı mı? Eksisozluk kapatıldı mı sorusu oluyor!

Eksisozluk kapatılmadı. 9 temmuz cuma gecesi ve 10 temmuz cumartesi günü eksisozluk erişim problemi yaşanıyor. Sunucudan kaynaklanan problem nedeniyle eksisozluk sitesine girilmiyor. Eksisozluk.com 1 saat içerisinde sorunun çözüleceği ve erişim açılacağı öğrenildi. Eksisozluk hayranları herhangi bir erişim engeli olmadığını, sadece sunucuda teknik bir problem nedeniyle girilmediği söyleyelim.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

9 Temmuz başlayan ve 10 temmuz 2021 ilk 1 saati sürecek problem sonrası eksisozluk yeniden açılacak.