Galatasaraylı futbolcu Omar Elabdellaoui'nin evinde yaptığı yılbaşı kutlamasında feci bir kaza yaşandı. Elinde havai fişek patlayan Elabdellaoui hastaneye kaldırıldı, sarı kırmızılı taraftarlar futbolcunun durumunu merak etmeye başladı.

Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket.. Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket..
Galatasaraylı futbolcu Omar Elabdellaoui'nin evinde yaptığı yılbaşı kutlamasında feci bir kaza yaşandı. Elinde havai fişek patlayan Elabdellaoui hastaneye kaldırıldı, sarı kırmızılı taraftarlar futbolcunun durumunu merak etmeye başladı. Zira gelen dedikodular arasında futbolcunun bir daha göremeyebileceği de vardı.

"Görme yetisi yerine geldi ancak..."


Norveçli oyuncu Omar Elabdellaoui'nin sağlık durumuyla ilgili Prof. Dr. Vedat Kaya'dan açıklama geldi. Oyuncunun durumunun iyiye gittiğini kaydeden doktor Kaya, futbolcunun görme yetisinin yerine geldiğini ancak ilerleyen dönemlerde gözlerinde ne gibi rahatsızlıklar oluşabileceğini kestiremediklerini kaydetti. Elabdellaoui'nin bir gözünün diğerine göre daha fazla zarar geldiğini kaydeden Kaya, meydana gelen "termal kimyasal bir etkinin" söz konusu olduğunu aktardı.


Albayrak'tan açıklama: "Doktorlara yanıt veriyor"


Konuya ilişkin açıklamada bulunan Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Elabdellaoui'nin gözlerinin içinin yıkanacağını söyledi. Futbolcunun doktorlara yanıt verebildiğini kaydeden Albayrak, gözlerinin durumunun yıkandıktan sonra belli olacağını aktardı. Elabdellaoui'nin bilincinin yerinde olduğunu kaydeden Albyarak, zorlu 2020 yılının son anlarının da Galatasaray camiası açısından zorlu geçtiğini ifade etti.