Exxen'e trasnfer olduktan sonra Youtube'dan tüm Konuşanlar programının bölümlerini kaldıran Hasan Can Kaya sosyal medyada büyük eleştiri almıştı. HasanCan Kaya dün katıldığı O Ses Yılbaşı programında sosyal medyada kendisini eleştirenlere "Fav almak için

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"
Exxen'e trasnfer olduktan sonra Youtube'dan tüm Konuşanlar programının bölümlerini kaldıran Hasan Can Kaya sosyal medyada büyük eleştiri almıştı. HasanCan Kaya dün katıldığı O Ses Yılbaşı programında sosyal medyada kendisini eleştirenlere "Fav almak için 7 Sülalesini satanları ciddiye alacak değilim" diyerek tartışmayı alevlendirdi.

Dün gece ekranlarda son yıllardaki gelenek bozulmadı. Ekranlarda hatta ki sosyal medyadaki ki son yıllardaki boşluk ve kalitesizliğin rutini değişmedi. Bu boşlukları iyi değerlendiren Acun Ilıcalı'nın O Ses Yılbaşı programı dün yine sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinde kalmak zorunda kalan vatandaşların da adresi oldu.

O Ses Yılbaşı programında yer alan ünlülerden biri de yeni nesil Z kuşağının komedyeni Hasan Can Kaya oldu. Acun Ilıcalı, Hasan Can Kaya'yı sahneye çağırdıktan sonra "Hasan Can'ın bu arada linç edenlere söylemek istedikleri var" dedi. Hasan Can Kaya bunun üzerine "Evet ya o linç olayını da anlatayım" diyerek yine kendisini eleştirenlere ağır sözler söyleyerek tartışmayı alevlendirdi.

Hasan Can Kaya "Sosyal medyada linç edildim o konuya da değineceğim. Hadise Hanım, Sosyal medya kullanıyor musunuz? Özellikle Twitter?" diyerek ün jüri üyelerine döndü. Bunun üzerine Hadise, Türkiye tarihinin en büyük dolandırıcılığına imza atan ve üzerine sokakta gençler ölürken "Çocuğumun psikolojisi bozuluyor bunu konuşmayın" diyen Rıza Sarraf'ın eşi Ebru Gündeş Twitter kullanmadıklarını ifade etti. Hadise, Twitter'ın kendisine göre olmadığını söyledi.

"ETKİLEŞİM İÇİN 7 SÜLALESİNİ SATANLAR BANA SATICI DİYEMEZ"

Bunun üzerine Acun'un kanatları altında Exxen'e transfer olduktan YouTube'dan Konuşanlar'ın eski bölümlerini silen ve bu hareketi anlamsız ve karaktersizlik olarak görülen Hasan Can Kaya, kendisini eleştiren sosyal medya kullanıcılarına "Ya fav almak için 7 sülalesini satacak adamları ciddiye almam" dedi.

Hasan Can Kaya'nın programda eski esprilerini yapması buna da ünlü isimlerin zorlama kahkahalar atması da gözlerden kaçmadı ve sosyal medyada "YouTube'dan bölümlerini bu nedenle silmiş herhalde,  eski esprilerini Exxen'de yapacak" yorumlarına neden oldu.

Sosyal medyada Hasan Can Kaya'yı komik ve sempatik bulmayanlar ve Hasan Can Kaya'yı tanımayanlar ise konuyla ilgili olarak "Z kuşağı yine kimleri ünlü etmiş" yorumunda bulundu.