Tarım Kredi marketleri indirim listesine dair detaylar paylaşıldı Markette çocuk bezinden tuvalet kağıdına kadar pek çok ürün uygun fiyata satılıyor. Üstelik kahvaltılık ürünler de listedeki yerini aldı. Kampanya ne zaman sona erecek?

Market indirimleri bereketiyle geliyor. Tarım Kredi marketlerindeki güncel fırsatlar ve çok daha fazlası ortaya çıktı. Tuvalet kağıdı, havlu kağıt, çocuk bezi gibi hijyen ve temizlik üzerine olan ürünlerin yanı sıra çok fazla çeşit sizleri bekliyor. Temel gıda ve kahvaltılık ürünler de raflarda yerini aldı. Söz konusu indirime dair merak edilenler tek tek paylaşılıyor.

İndirimler Yakında Bitecek!

Eğer Tarım Kredi marketlerindeki indirimleri kaçırmak istemiyorsanız bir an önce size en yakın Tarım Kredi şubesine gitmeniz iyi olabilir. Çünkü indirimlerin yakın zamanda biteceği belirtiliyor. Kampanyayı kaçırmamak adına fiyat listesini sizlerle paylaşıyoruz.

aktüelfototarımkredi-1aktüelfototarımkredi2-1aktüelfototarımkredi3

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

Tarım Kredi Marketlerinde İndirim Listesi

Famila tuvalet kağıdı 139.90 TL, Familia havlu kağıt 89.90 TL
Baby turco ultra çocuk bezi 149.90 TL
TK süzme beyaz peynir 59.90 TL
Aynes tost peyniri 116.90 TL
Çaykur Rize turist çayı 39.90 TL
TK süzme çiçek balı 84.90 TL
Marmarabirlik elit siyah zeytin 29.90 TL
TK keçiboynuzu tahin helvası 19.90 TL
TK kakaolu fındık kreması 26.90 TL
E.S.K gövde tavuk 32 TL
E.S.K tavuk sarma 44 TL
TK satır köfte 54.90 TL
TK macar salam 9 TL
TK dana kasap sucuk 67.50 TL