Elon Musk bir şekilde her yeni gün gündem olmaya devam ederken, satın alması sonrası Twitter da ayrıca coşkulu bir dönem ve gündem yaşıyor…

Elon Musk bir şekilde her yeni gün gündem olmaya devam ederken, satın alması sonrası Twitter da ayrıca coşkulu bir dönem ve gündem yaşıyor…

Bu defa da Elon Musk, Manchester City'nin Cezayirli yıldız futbolcusu Riyad Mahrez’in tweeti ile gündem oldu.

Mahrez  Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk'a çağrıda bulununca sosyal medya yıkıldı. Mahrez, Musk'tan doğrulama statüsünün geri verilmesini ilginç bir şekilde arz etti.

İngiltere Premier Lig devi Manchester City'nin yıldız hücumcusu Riyad Mahrez, Twitter'da doğrulama statüsünü yeniden kazanmak için Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk'a tweet attı.

Why Riyad Mahrez should shed reluctant hero tag and join Arab greats | Arab News

Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı! Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı!

Cezayirli oyuncunun, geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabındaki 'mavi tiki' kaldırılmıştı. 3 milyondan fazla takipçisi olan 31 yaşındaki oyuncunun hesabı artık net olarak doğrulanamıyor olunca Twitter’dan Musk’a  seslendi.

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk’a tweet atan yıldız futbolcu, tweeti ile dünyanın da gündemine girdi.

 Cezayirli oyuncu, detaylarla uğraşmak istemeyince çözümü tepedeki isme yazmakta buldu ve şöyle seslendi;

"Kardeşim, @ElonMusk bana mavi tikimi geri ver."

Screenshot_2