Emekli Haberi Geldi, Emekli Maaşlarını Alan Kişilere Ek Ödeme Olarak 24.000 TL Ödeme Veriliyor, TC Kimlik İle Alın!

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ek ödeme alacak olan tüm vatandaşları 24.000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi verileceği açıklandı. 24.000 TL nakit almak için devlet destekli faiz oranlarından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı almanız halinde katılabilecek ve bu kredileri İstediğiniz zaman hesaplarınızla yatırarak da kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank gibi kamu bankaları üzerinden emekli olan vatandaşlar emekli maaşı hesapları üzerinden sürekli olarak güncel kampanyaları ile birlikte nakit krediler kullanmaya devam etmektedir.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank son yapmış olduğu kampanyada daha önce Kredi kullanan ve düzenli ödemeler gerçekleştiren tüm vatandaşlara emekli maaş hesapları üzerinden kredi ödemelerini gerçekleştireceğini ve diledikleri zaman bu kredileri kendi banka hesaplarına yatırarak kullandırabileceğini açıkladı.

Banka İşlem Yapanlara Aylık En Az 14.325 TL Ödeyeceğini Açıkladı! Para Parayı Resmen Çekiyor Dedirten Kampanya Banka İşlem Yapanlara Aylık En Az 14.325 TL Ödeyeceğini Açıkladı! Para Parayı Resmen Çekiyor Dedirten Kampanya

Acil ihtiyacınızın olması durumunda 24.000 TL kredi ödemesi almak için banka müşterisi olmanız halinde internet bankacılığı uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz ve 36 ay vadeli Kredi kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank şubelerine giderek başvuru yapmak isteyen kişiler ise banka müşterisi olduğu bankaya gittikten sonra bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi almak istediğini söylerse emekli maaşı hesabı üzerinden ne kadar kredi onayı alacağını hemen öğrenebilmektedir.