Emekli maaş alanlara Akbank emekli kredisi verecek, Banka müşterisi olmanız yeterli

Akbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başladı ve ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilerin bu kampanyaya katılarak 24 ay vadeli Kredi ödemeleri alacağı açıklandı. Akbank emekli müşterileri için başlatmış olduğu Bu kampanyada 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte bu Kredi ödemelerini sadece kendi bankasından maaş alması durumunda vatandaşlara ödeyeceğini duyurdu. 

Akbank üzerinden emekli maaşı alıyorsunuz ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız bankalara gitmeden de İstediğiniz zaman emekli kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz Akbank şubeleri üzerinden işlemlerini yapacak olan tüm vatandaşlara 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli kredi seçenekleri ile birlikte bankalar tarafından yüksek limitli kredi ödemeleri verilmektedir.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

100.000 TL'ye kadar başvuru yapacak olan emeklilerin banka müşterisi olması durumunda akbank'ın kendi mobil uygulaması olan ve tüm bankacılık işlemlerinizi yapacağınız gibi ayrıca Kredi işlemlerinizi de yapabileceğiniz Akbank direkt uygulaması üzerinden de kredi ödemesi sizlere veriliyor.

Akbank direkt uygulamasına internet bankacılığı şifreniz ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için uygun faiz oranları ile birlikte Kredi işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz.