Bankalardan gelen kredi kampanyalarının yanı sıra emekli promosyon ödemeleri de dikkat çekiyor. Başvuru yapan emeklilere özel 7500 TL'ye varan ödemenin yapılacağı müjdesi verildi. Nakit ödemenizi anında alabilmek için hangi bankayı tercih etmelisiniz? Bankadan Aralık ayında nakit ödemeli kampanya...

Emeklilere verilecek promosyon ödemelerine dair bilgiler tek tek açıklanırken, Yapı Kredi bombayı patlattı. Bankadan gelen açıklama doğrultusunda önemli bir fırsat sunuldu. Emeklilere 7500 TL'ye varan ödeme yapılacak. 7000 TL'lik promosyon ödemesinin yanı sıra 500 TL'de ek olarak verilecek. Üstelik bu şartları karşılıyorsanız bir an önce başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Promosyon Kampanyası

Yapı Kredi'nin emekli promosyon kampanyasında son tarih 31 Aralık 2022 olarak belirlendi. Hem promosyon ödemenizi hem de ek ödemenizi alabilmeniz adına bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Genel olarak detaylı bilgi için dilerseniz size en yakın banka şubesini tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda kamu bankaları da dahil olmak üzere pek çok bankanın promosyon kampanyası yaptığı biliniyor. Ancak Yapıkredi'nin yüksek ödeme fırsatı sunmasından ötürü müşterilerinin dikkatini çektiği de bir gerçek. Peki emekli maaşına kadar sizler ne kadar promosyon ödemesi alabilirsiniz? 

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

yapıkredii

Emekli Maaşına Göre Promosyon Tutarları

Yapı Kredi'de eğer emekli maaşınız 3500 TL'nin altında ise 4200 TL promosyon ödemesi alabilirsiniz. Emekli maaşı 3500 ila 7500 TL arasında olan vatandaşlara 4900 TL ödenirken 7500 - 10.000 TL arasında olanlara ise 6300 TL'lik ödeme yapılacak. Son olarak, 10 bin TL ve üzerindeki gelire sahip emekli vatandaşlara 7000 TL'lik promosyon ödemesi verileceğini vurgulayalım. Siz de emekli maaşınıza göre ne kadar promosyon ödemesi alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatına 200 TL!

Yapı Kredi müşterileri, eğer promosyon anlaşmasıyla birlikte 2 faturası için otomatik ödeme talimatı verir ise 200 TL'lik nakitin sahibi olacak. Ek ödül olarak geçmekte olan bu ödeme ile birlikte promosyonunuza ek olarak kazancınızı yükseltmiş olacaksınız.

faturatalimatı

Yapacağınız İlk Harcamaya 300 TL Ödeme!

Banka, sunduğu fırsatlar arasında ilk harcama sonrası ek nakit ödemesi de sunuyor. Kartını ilk defa kullanacaklar olanlar için 500 TL'lik harcamaya 300 TL'lik nakit ödül sizleri beklemekte. 31.01.2023'e kadar vaktiniz olduğunu belirtelim. Detaylı bilgi için Yapı Kredi'nin resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya banka şubelerine giderek yüz yüze bilgi alabilirsiniz.