Emekli maaşı alan vatandaşlar için bankaların kampanyaları tam gaz devam ediyor. Bu anlamda TEB ve Vakıfbank ve Halkbank nakit para ödemesi yapıyor

Yarın ATM'den çekebilirsiniz! Emekli maaşını o bankadan alanlara maaşa ek nakit para ödeniyor! Bu çalışmaya imza atan bankalardan olan TEB ve Vakıfbank ve Halkbank herhangi bir belge hazırlama şartı olmaksızın ödeme yapacaktır. Üstelik belge hazırlamamanın yanı sıra kefil de istenmemektedir. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen emekliler bankalarla görüşmelere başladılar. Yapılan görüşme sonunda maaşını başka bir bankaya taşıyan emekliler bankaların vaat ettiği promosyonu da almaya hak kazanmış olacak.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Emekli Maaşınızı Aldığınız Bankadan Kefilsiz Ödeme Şartları

Başlıkta da belirtildiği üzere emekli maaşınızı almayı belli bir süre taahhüt ettiğiniz bankadan kefil ya da belge hazırlanılmadan ödeme alınması planlanmaktadır. Bu ödeme maaşınıza mahsuben yapılacaktır.

Çok sayıda belge hazırlanma zorunluluğu olmadığı için işlemler çok kolaylaşmıştır. Bu kolaylık ödemeyi alma sürenizi oldukça azaltacağı kesindir. Ödemelerinde gecikmeler olan ya da acil ihtiyaçları için maaş dışında bir miktara ihtiyaç duyan emekliler tarafından mutlaka değerlendirilecektir.

TEB ve Vakıfbank ve Halkbank bu yeni çalışma ile bankalarından emekli maaşı ödemesi alan müşterilerini sevindirmiştir.

Çalışmanın bir an önce bitmesi beklenmektedir. Bu şekilde, yani kefilsiz ve uzun süren belge hazırlama işlemleri olmadan ödeme alma uygulaması zaman kaybını hem banka hem de müşterileri için önleyecektir. Zaman ve insan gücünün değerli olduğu çağdaş dünyaya uygun bir uygulama olarak görülmektedir.

ilan365.net özel haber