TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı'nın güzel başrolü Gülsim Ali'nin diziden ayrılmasına neden olay gerçek neden ortaya çıktı!

2 sezondur ekranlarda Cumartesi akşamları reyting rekorları kıran Gönül Dağı dizisindeki merak edilen ayrılığın sebebi ortaya çıktı!

Cumartesi akşamları aldığı reyting oranları ile rekorlar kıran ve en çok izlenen dizi ünvanını elinde bulunduran Gönül Dağı dizisinde güzelliği ile hayran bırakan oyuncu Gülsim Ali'nin diziden ayrılığı büyük tepki çekmişti.

Yürek Çıkmazı Dizisine Mehmet Aslantuğ Bombası! Ali Fuat Kimdir? Yürek Çıkmazı Dizisine Mehmet Aslantuğ Bombası! Ali Fuat Kimdir?

Gönül Dağı dizisinden ayrıldıktan sonra yeni projesi merakla beklenen güzel oyuncu Gülsim Ali'den haber geldi.

Gülsim Ali, yeniden TRT ile el sıkıştı!

guslim_ali_ilhandan_sert_cikis_herkes_estetikli_1653214777_4425

Güzel oyuncu Gülsim Ali, Bozdağ Film'in TRT için çekeceği merakla beklenen Avcı dizisiyle el sıkıştı. Görüşmelerin olumlu sonuçlandığı projede Gülsim Ali, yeniden TRT'de Avcı ile ekranlara dönecek.

Avcı dizinin yönetmen koltuğunda Can Emre otururken dizinin senaryosunu Atilla Engin kaleme alıyor. Avcı dizsinin oyuncu kadorsunda Gülsim Ali'nin yanı sıra Bir Zamanlar Çukurova ile parlayan Uğur Güneş, genç oyuncu Burak Tozkoparan, İdris Nebi Taşkan, Emre Dinler ve Tezhan Tezcan'ın da yer alması bekleniyor.