Emekli olan kişiler, 100000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesinden faydalanmak için başvurularını, kamu bankaları üzerinden yapabiliyor.

SON DAKİKAEmekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, Ziraat Bankası, sizlere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi gerçekleştirmektedir. Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşınızı taşımanız durumunda 5000 TL'ye varan emekli promosyonu ile birlikte 100000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalarda işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara emekli maaş hesapları üzerinden başvuruları gerçekleştirilerek, ödeme verilmektedir. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilmektedir. 100000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için şubelere gitmeden hızlı bir şekilde kredi alabilir ve Ziraat Bankası üzerinden kredi işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde işlemlerinizi bu bankadan kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasını, emekliler nasıl başvuru yapabilir?

Ziraat Bankası, emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine gidebilir veya ziraat mobil uygulamasını kullanarak bu bankadan, dilediğiniz zaman online ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Ziraat Bankası üzerinden kredi dediğimiz zaman ilk akla emekli kredileri gelmektedir. Çünkü banka kamu bankası olmasından dolayı emeklilerin en çok maaş aldığı bankalardan birisidir. Emekli maaşı Ziraat Bankası’nda olan kişiler en yakın banka şubesine giderek veya kendi maaş aldığı banka şubesine giderek 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Eğer ilk defa maaş taşıyacaksanız e-devlet sistemi üzerinden maaş taşımasını yaparak bankadan kredinizi kullanabilirsiniz.