Survivor 2022'ye damgasını vuran yarışmacı kansere yakalandığını itiraf etti. Son dönemde ismi Acun Ilıcalı ve Survivor ile anılıyordu. İkili arasındaki kısa süren gerilimin hemen ardından kanser itirafı geldi. Ünlü isim, bir süredir kanser olduğunu duyurdu.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Son dönemde Acun Ilıcalı ile arasındaki gerilimle gündemde olan Nagihan Karadere, hiç beklenmedik bir açıklama yaptı. Açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti. Öyle ki kanser olduğu haberini bizzat kendisi verdi. Üstelik bir süredir kanser hastalığı ile mücadele ettiğini de ekledi.

Acun Ilıcalı ile Tartışırken İtiraf Etti!

Acun Ilıcalı, Survivor Panorama programına katıldı ve "Nagihan hangi özelliğiyle yarışmada birinci olacaktı?" ifadesi ile şok etkisi yarattı. Bu açıklamasından sonra her şey tek tek ortaya çıktı. Nagihan Karadere, açıklama yapmak üzere konuştuğunda hastalığını itiraf etti.

1 Ay Önce Kanser Tehşisi Konumuş

Nagihan Karadere, açıklamasında kanser olduğunu öğrendiğini söyledi. 1 ay önce kanser teşhisi konulan ünlü isim, bunu kimseye açıklamamıştı. Ancak son yaptığı açıklama ile birlikte herkese duyurdu. Sevenleri, kendisi adına çok üzüldü. Açıklamasında "Ben emeğime üzüldüm, kırıldım. Kendi derdime düştüm ben. Nasıl canım yanıyor anlatamam. 1 ay önce kanser olduğumu öğrendim ve herkes ekmeğimle oynuyor. Saatlerdir ağlıyorum. Hastalığımı ailem dahi bilmiyordu, yeni öğrendiler, bugün anneme söyledim. Lütfen benim için dua edin"  ifadesini kullandı.

nagihan