Emekli Maaşlarını Bankalardan Alanlara Nakit Kampanya! Limitler Yükseltildi

Emekli Maaşlarını Bankalardan alanlara nakit kampanya başlatıldı. Nefes aldıracak kampanyada limitler yükseltildi. Emekli promosyonları ile ilgili son dakika haberleri yayınlandı.

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

Ülkemizde bankacılık alanında kamu ve özel bankalar üzerinden emekli maaşı alan kişilere nakit kampanya başlatıldı. Gerek kamu gerekse özel bankalardan sürekli olarak güncellenen kampanyalarda yeni kampanya emekli maaşı alanlar için düzenleniyor. Emekli maaşı banka üzerinden alan kişiler, devlet desteği ile promosyon hakkına sahip olacak. Daha önceki zamanlarda promosyon alamayanlar,  başvuru yaparak veya promosyonda 3 yılını dolduranlara destek sağlanıyor. Emekli olan vatandaş yüksek meblağlı tutarlarda emekli promosyonu alabilecek.

Emekliler düzenli olarak aldıkları maaşlarla, düzenli olarak promosyon almak isteyen kişilere bankalar tarafından destek sağlanıyor. SGK üzerinden alınan emekli maaşlarına göre belli tutarlarda promosyon ödeniyor. Bazı bankalar verilen destekleri üzerine çıkarak promosyon ödeyecek. Verilen desteklerin üzerinden kendi desteklerine göre limitler belirleyerek emekli maaşı alan müşterilerine yüksek promosyon vadediyor.

Bankaların Promosyon Tutarları Ne Kadar?

Promosyon alma hakkına sahip olmak isteyenler bankalar tarafından promosyon kampanyaları yürütülüyor. Emekli maaşın bankaya taşıyan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkânı tanınıyor. Bu imkânın yanı sıra ayrıca EFT ve havale işlemlerinden her hangi bir ücret kesilmiyor. Aidatsız kredi kartı imkânın da bulunduğu kampanyada, emekli arkadaşını referans göstererek kendi bankasına getiren ve maaşını o banka üzerinden almasını sağlayan emekli kişilere belli tutara destek sağlanıyor.

Yüksek tutarlı emekli promosyonu almak isteyen kişiler, Garanti, Akbank ve Denizbank gibi özel bankalara maaşlarını taşımaları gerekiyor. Bu bankalara maaşların taşınması durumunda 1 500 TL den başlayan tutarlarda promosyon alınabilir.

Kamu bankaları arasında bulunan Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank’ta emekli promosyonu veriyor. Kamu bankalarından maaş alan kişiler, düşük faizli kredi haklarından da faydalanabilecek. Fibabanka üzerinden 1 000 TL den başlayan tutarlarda, TEB bankası üzerinden promosyon almak için maaşını bu banka üzerine taşıyan kişilere de 1 500 TL den başlayan tutarlarda promosyon ödemesi yapılacak.