Emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alanlar için duyuru var! Şimdi açıklandı!

Milyonlarca sayıda emekli vatandaş maaşlarını belirli bankalar aracılığı ile alıyor. Son dakika bilgisi olarak paylaşılan haberde emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alanlar için yeni bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız dikkat yeni bir duyuru daha yapıldı. Söz konusu gelişme ise Banka tarafından sıcak gelişme olarak açıklandı.

Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı! Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı!

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklama milyonlarca emekli vatandaşı yakından ilgilendiriyor. Banka bu sabah saatlerinde emekli olan vatandaşlar ile ilgili yeni bir duyuru ve açıklamada bulundu. Emekli maaşını bu banka üzerinden alan bütün vatandaşlar sunulan bu imkânlardan faydalanacaklar. Yeni duyuru ve detaylar bankanın sitesi üzerinden de inceleniyor.

Ziraat Bankasından Yeni Kampanya Duyurusu Açıklandı

Ziraat Bankası emekli müşterileri için yeni bir duyuru ve açıklamada bulundu. Yeni bir kampanya başlatan Banka bankkart sahibi olan bütün emeklilerin bu kampanyadan faydalanacağını açıkladı. Ziraat bankkart ile yapılacak olan anlaşmalı kurumlarda ödenen tutarlar kapsamında 500 TL ye kadar paralar hesaplara yatırılacak.

Giyim kozmetik optik sağlık market kafe harcamaları için geçerli olan kampanya da 200 TL harcamalar için 50 TL 500 TL ve üzeri olan harcamalarda ise toplamda 200 TL ödeme yapılacak. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuru ve açıklama bu detayları içeriyor. Banka bu kampanyayı emekli olan bütün vatandaşlar için başlattı.

Ziraat’ ten Emeklilere Özel Şok Kampanya

Genel olarak emekli olan vatandaşlar maaşlarını emeklinin bankası ismi ile bilinen Ziraat Bankası üzerinden alıyor. Banka ise emekli olan tüm müşterileri ve vatandaşlara özel şok bir kampanya daha başlattı. Kampanya katılım şartları arasında ise bankkartlar üzerinden alışveriş yapılması yer alıyor.

1 Mart ve 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanya için Bankkart mobil uygulaması üzerinden kampanyaya şimdi katıl butonuna onay verilmesi gerekiyor. Aynı zamanda kısa mesaj yolu ile de kampanyaya katılım sağlanıyor. Mobil cihazlar üzerinden büyük harflerle KAZAN yazılarak 4757 ye mesaj atılarak da kampanya için başvuru yapılabiliyor. Kampanya ve detaylar bu yönde oluyor.