PTT SMS’le Başvuran Herkese 80 Bin TL Veriyor! Banka Hesabına Anında 80 Bin TL Havale

Emekli maaşları ile ay sonunu getirmekte zorlananlara PTT’den büyük fırsat sunuldu. PTT emekli maaş müşterilerine 80 Bin TL’ye kadar kredi desteği veriyor…

Türkiye’de geçim zorluğu yaşayan milyonlarca emekliyi sevindiren haber PTT’den geldi. Emekli maaşları ile ayın sonunu getirmenin hesabını yaparak yaşayan milyonlarca vatandaş, yaşadıkları ekonomik zorlukları atlatmanın yollarını arıyor. Bu nedenle bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına gözünü diken emekliler, son dönemde giderek artan kredi faizleri nedeniyle ne yapacağını şaşırıyor.

Kredi faizlerinin arttığı bu dönemde, bankalardan kredi çekmek de cesaret istiyor. Ekonomik dalgalanmalar yüzünden ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan emeklilere aradıkları ekonomik destek PTT’den geldi. PTT, emekli maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kapsamında 80 bin TL’ye kadar kredi veriyor. Üstelik bir SMS ile başvuru yapılabilen kampanyası sayesinde emeklilerin banka hesabına havale ile 80 bin TL gönderiliyor.

SMS Başvurusu Yapana 80 Bin TL Veriyor

Türkiye’de milyonlarca emekli vatandaş, emekli maaşını PTT’den alıyor. Bu kapsamda PTT emekli maaş müşterilerinin yaşadığı acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabilmek adına Aktif Bank ile ortak olarak emekli kredisi vermeye başladı. Yapılan duyuruya göre maaşını PTT iş yerlerin​den alan emekliler artık PTT Şubelerine gitmeden kredi çekme imkanını kullanabiliyor.

Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına bankaların ihtiyaç kredilerini takip edenler PTT ve Aktif Bank ortaklığını izliyor. PTT ve Aktifbank üzerinden emeklilere verilen bu kredi için kefil veya teminat talep edilmiyor. Ayrıca başvuru için bir SMS göndermek yeterli oluyor.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

PTT Emekli Kredisi Başvurusu

Acil nakit ihtiyacı olan emekli maaş müşterileri PTT emekli kredisinde yüzde 2.39 faiz oranıyla 80 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyor. Maksimum 36 ay vade seçeneği ile verilen PTT ihtiyaç kredisinde SMS ile başvurular; EMEKLI boşluk TC Kimlik No boşluk doğum tarihi (gg.aa.yyyy) yazıp 3050’ye kısa mesaj atarak tamamlanıyor. Bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde PTT emekli kredisi çekmek mümkün oluyor.