Emekli Olan Kişilere 40.000 TL Ödeme Kararı Verildi, 3 Banka Bu Kampanyayı Şimdi Açıkladı, Mart Sonuna Kadar Alın...

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılan yeni ödemelerde nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 banka tarafından 40000 TL'ye kadar kredi ödemesi verileceği açıklandı. Bu noktada, Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşların kredi ödemeleri gerçekleştirilecek. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirerek dilediğiniz zaman kredi ödemeleri alabilecek bankaların şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar İhtiyaç Kredisi olarak 40.000 TL krediyi 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak hesaplarına yatırabilecektir.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank kendi Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara düşük limitlerde de kredi ödemeleri yapmaya devam edecek. 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm emeklilerin 36 ay vadeli Kredi ödemeleri alabilmeleri için daha önce bu bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı kullanmış olmaları durumunda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve banka şubelerine gitmeden işlemleri internet üzerinden kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu nakit kredi kampanyasından faydalanacak olan tüm vatandaşların belirtilen politikalar dahilinde ödemelerini hesaplarına yatırmaları halinde Kredi işlemlerini hızlı bir şekilde internet üzerinden yapabilmektedir. Ziraat Bankası ve diğer kamu bankaları üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşları internet hesabı olmaması durumunda bankanın müşteri hizmetleri numaralarını arayarak Kredi başvurusunda bulunabileceğini de bilmesi gerekmektedir.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

40.000 TL ihtiyaç kredisi için hangi banka üzerinden emekli maaşı alıyorsanız O bankanın şubelerine giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir düşük faizli kredilerden yararlanabilirsiniz.