Emekli olan kişilere bankamatik kartı üzerinden ödeme! 20000 TL, hemen ödeme alabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. 

Emekli maaş hesabınız, PTT üzerindeyse sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen 20000 TL kredi ödemesi almanız mümkün olmaktadır. Banka kredi şartlarına uygun olan ve emekli maaşını PTT üzerinden alan kişiler, Aktif Bank ile yapılan anlaşma sonrasındaki verilecek olan bu kredilerde banka kredi puanı düşük olsa bile bayram öncesinde 20000 TL emekli kredisi kullanabilmektedir.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank banka hesabı olan kişilere duyuru yaptı! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank banka hesabı olan kişilere duyuru yaptı!

Emekli maaş hesabı üzerinden yapılacak olan başvurularda kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirerek 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanmaktadır. 

Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermesi durumunda PTT Aktif Bank arasında verilen İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilir ve hızlı bir şekilde banka şubelerine gitmeden PTT gişelerinden kredi kullanabilir. 

Emekli maaşını PTT üzerinden alan kişiler, ayrıca banka şubelerine giderek de kredi başvurusunda bulunabiliyor.