Emekli ve Çalışan bekliyordu! Ziraat Bankası Duyurdu: 10.000 TL Gelir Belgenizi İstemeden Onay Alacaksınız! Son dakika kampanyası ile sizlerde işlem yapabilir ve 10.000 TL nakit alabilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyada 36 ay vadeye kadar 10.000 tl gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını banka şubeleri üzerinden istedikleri zaman yapabilmektedirler. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizler de 10000 TL ihtiyaç kredisi başvurunuzu Ziraat Bankası üzerinden yapacaksanız hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirerek, kredi kullanabileceksiniz. 

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuru ile birlikte bankanın yapmış olduğu düşük faizli ve masrafsız ihtiyaç kredisine kampanyasına katılmak isteyen kişilerin emekli ve sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda onay alacağını söyleyebiliriz. 

On bin TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde banka 36 ay vadeli olarak sizlerin önünüze Ödeme Tablosu hazırlarken, dilerseniz daha düşük vadelerde kredi ödemesini gerçekleştirebilir ve ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapılarak en yüksek 33 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada acil ihtiyacı olan vatandaşlara destek imkanı sağlarken, kredi başvurusu yapıp daha önce kredi kullanmış olan kişilerde, kampanyaya katılarak, işlem yapabilmektedir. 

Ziraat Bankası üzerinden 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi onayı alabiliyorsunuz. Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar başvurularını internet bankacılığı üzerinden yapmak istiyorsa, Ziraat Bankası hesapları üzerinden hemen bir şifre oluşturarak, TC kimlik numarası ve internet bankacılığı şifresiyle birlikte Ziraat Bankası, mobil uygulamasına giriş yapması gerekmektedir. 

ziraat-bankasi-5000-tl-hesaplara-gonderiyor-duyurusu-gerceklesti

QNB Finansbank Gelir Belgesi Olmadan 10.000 TL Ödüyor! Başvurular Kısa Sürecek QNB Finansbank Gelir Belgesi Olmadan 10.000 TL Ödüyor! Başvurular Kısa Sürecek

Ziraat Bankası, mobil uygulamasına giriş yaptıktan hemen sonra sizlere kredi sonucu hızlı birşekilde verilir, onaylanan tutara, şubelere gitmeden kendi hesabınıza yatırabilirsiniz. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak ve kredi kullanacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olan bu kredileri daha düşük faiz oranlarıyla, internet aracılıyla kullanabiliyor. Cumartesi ve pazar günleri de dahil olmak üzere mesai saatleri dışında ve bayram tatillerinde de kredi başvurunuzun Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacaksanız yanınızda giderken götürmeniz gereken kimliğiniz ile birlikte gelir belgeniz olacaktır. Kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirerek, işlem yaparsanız, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilir ve nakit kredi kullanabilirsiniz.