PTT TC Kimlik Numarasının Son Hanesi 0-2-4-6-8 olan kişilere 25.000 TL ödeme verecek. PTT üzerinden hemen destek ödemesi yapılacak!

Ptt üzerinden başlatılan son dakika kampanyasında, acil ihtiyacı olan vatandaşlar için 1000 TL ve 25000 TL arasında ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. Bin TL ve 25000 TL arasında ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar için PTT üzerinden Aktif Bank'ın yapmış olduğu bu kampanya katılarak, kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...

Bireysel müşterilerin ve emekli olan vatandaşların katılabileceği bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi olarak işlem yapılacağı için sizlere 25000 TL 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturularak verilmektedir. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda PTT üzerinden aktif Bank, resmi internet sitesi ve SMS kanallarını kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve PTT'nin gişelerine giderek kimliklerimiz ile birlikte nakit kredi kullanabileceksiniz. Ptt üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşların kredi ihtiyacı olması durumunda kredi puanı düşük olsa bile onay olacağını söyleyebiliyoruz. Ptt üzerinden başvurunuzu yaptıktan hemen sonra sizin kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılarak sizlere ne kadar kredi onayı verdiği gösterilmektedir. 

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu en kolay yöntemler ile birlikte oturduğunuz yerden cep telefonunuzdan mesaj atarak yapılmaktadır. Sms ile PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda cep telefonlarının mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaralarını yazarak bu mesajı: 30 50 numaralarına göndermeleri yeterli olmaktadır. Ptt üzerinden maaş almayan vatandaşlar ise cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermesi gerekiyor. 

ptt-ev-hanimlarina-para-dagitiyor-almak-icin-basvuru-yapilmasi-kosulu-geldi2-240fe79d-48be-4677-9456-87a65a32ea6b

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi ihtiyaçlarını, SMS ile onay almaları durumunda Aktif Bank Genel Müdürlüğü tarafından aranacaklar ve sizlere hızlı birşekilde kredi imkanından faydalandırmak için bilgiler verecekler. PTT şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kimlikleriyle birlikte en yakın şubeye giderek gişe personeli yardım ile birlikte hem emekli kredisi, hem de çalışıyorsa sigortalı olarak çalışıyor olduğunu belgelemesi durumunda ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Aktif Bank ve PTT arasında yapılan anlaşma ile birlikte kredi kullanacak olan vatandaşlara 36 ay vadeye kadar işlem yapılırken, ilk taksit ödemesinde erteleme imkanı da sunulmaktadır.