Bankanın gelen çeşitli kampanyalarda ödeme miktarları artıyor. Emekli müşterilere sunulan ödemeler 7500 TL’ye ulaştı. Ocak ayı sonuna kadar yüksek emekli promosyonu ödenecek. Emekli maaşınıza göre ödeme yapılacak. Hangi banka rekor promosyon veriyor?

Bankaların sunmuş olduğu promosyon ödemelerinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Ocak ayı sonuna kadar başvuru yaparsanız sizler de bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Öte yandan emekli promosyon ödemelerinde son durum nedir? Hatırlanacağı üzere BDDK kararı ile promosyon miktarlarında bir düzenleme yapılması gündeme gelmişti. Şimdi ise emeklilere ne kadar ödeneceği soruluyor.

Emekliler Kaç TL Ödeme Alacak?

ING Bank’ın kampanyasına göz attığımızda emeklilere verilecek promosyon miktarları da belli oldu. 7500 TL’ye kadar ödeme imkanı sunuluyor. Üstelik kısa süre içerisinde banka hesabınıza promosyon paranız yatacak. Emekli maaşına gelen zamla birlikte promosyonlarda da bir artış meydana geldi. Çünkü emekli maaşınız eskisine göre daha fazla oldu. Önümüzdeki aydan itibaren promosyonlar için yeni bir düzenleme yapılacak mı?

Emekli Promosyonu Zamlanabilir

Emekli promosyonu, emeklilerin maaşının iki katına kadar çıkabilir. Dolayısıyla böyle bir ihtimalin hali hazırda korunduğu belirtiliyor. BDDK kararının netleşmesi her şeyi yakından etkileyecek. ING Bank’ın güncel emekli promosyon tutarlarına hızlı bir şekilde göz atalım:

·         Emekli maaşınız aylık 3500 TL’den az ise 4500 TL promosyon almaya hak kazanacaksınız

·         Emekli maaşınız aylık 3500 – 7500 TL ise 5250 TL promosyon almaya hak kazanacaksınız

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!

·         Emekli maaşınız 7500 – 10.000 TL ise 6750 TL promosyon almaya hak kazanacaksınız

·         Emekli maaşınız 10.000 TL ve üzerinde ise 7500 TL promosyon almaya hak kazanacaksınız