Emekliye müjdeli haber... Emekli maaşlarınıza havale olarak 14.000 TL ödenecek

Emekli maaş alan vatandaşların, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden havale olarak 14000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi verildi. Emekli olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek, kullanabilecekleri bu kampanyalara katılarak istedikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. 

Vakıfbank'tan Rekor Promosyon Müjdesi Geldi! Tek Seferde 27 bin TL Ödeme Hesaplarda! Vakıfbank'tan Rekor Promosyon Müjdesi Geldi! Tek Seferde 27 bin TL Ödeme Hesaplarda!

Emekli maaş hesabınız üzerinden 36 ay vadeye kadar kamu bankaları aracılığı ile birlikte kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Acil ihtiyacı olan tüm emekler için başlatılan bu kampanyada 14000 TL'ye kadar ödeme hızı bir şekilde hesaplara yatırılmaktadır. 

Emekli maaşınız Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka politikalarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini hızlı birşekilde hemen aynı gün içinde yapabiliyor. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvuru gerçekleştirmek isteyen kişilere bankalar, belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemelerine rağmen aynı gün içinde vererek ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirmektedir. 

Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka üzerinden başvuru gerçekleştirerek, alacağınız bu kredilerde 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak kredi kullanabilecek onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak alabileceksiniz. Cep telefonunuz üzerinden indirmiş olduğunuz mobil uygulama üzerinden de internet bankacılığı aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalar haricinde daha yüksek limitlerde krediler kullanabilecek. H, onaylanan kredilerinizi istediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak kullanabileceksiniz. Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, Emekli Kredisi adı altında verilecek olan kredilerden daha fazla onay almak isteyen kişilerin daha önce kredi ve kredi kartı kullanmış olması ve düzenli olarak ödemeler yapmış olması durumunda kredi işlemleri gerçekleştirilmektedir.