Devlet destekli verdiği bu kredilerden birisi de Halkbank doğrultusundan veriliyor. Son dakika haberi detayları makalemizde yer alıyor

Ekonomik problemlerin gün geçtikçe biraz daha artış gösterdiği şu dönemde bir tek maaş ile tüm ihtiyaçların karşılanması bundan sonra imkânsız denilecek kadar zor. Devlet destekli verdiği bu kredilerden birisi de Ziraat Bankası doğrultusundan veriliyor. Meclis onayından geride bıraktığımız ve nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara düşük faizlerle verilebilecek bu son dakika haberi gündem oldu. Sizlerde emekli olmanız halinde 15.000 TLye kadar bundan sonra koşulsuz ve gelir belgesiz olarak onay alabileceksiniz. Bu işlemleri yapacak olan vatandaşlara 3 sene vadeye kadar düşük faizli kredi alabileceklerdir. 

Halkbank Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası 

Garanti Bankası hesabınız üzerinden 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başladı Garanti Bankası hesabınız üzerinden 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başladı

Türkiye'nin en mühim kamu bankaları arasında yer alan Halkbank resmi web internet sayfası üzerinden oluşturulan son dakika açıklamasına göre 3 sene vade alternatifi şeklinde 1.59 faiz seviyesi ile 15.000 TL tutarında tüketici  kredisi verilebilecek ve başka taraftan 15.000 TL tutarında nakit destek alınması durumunda aylık bankaya ödenmesi gereken taksit tutarı 550 TL olacak şekilde hesaplandı.

2022 Halkbank emekli kredi kampanyasına katılım koşulları 

Halkbank resmi internet sayfası üzerinden oluşturulan son dakika açıklamasına göre Halkbank şubelerine kimlik kartı ile birlikte gitmek amacıyla ihtiyaç halinde de mobil bankacılık ve internet bankacılığının kullanılması ile 15.000 TL limitli emekli tüketici kredisi hizmetinden yararlanmak olasıdır. Internet bankacılığı tekniği ile banka şubeleri aracılığı şekline başvuru işlemleri yapılabilir.

Banka etkileşim kanallarından rastgele birisi kullanılarak kredi müracaat işlemlerinin yerine getirilmesinden sonra kredi çekecek vatandaşın ödeme gücüne göre taksit biçimi ve taksit ödeme tutarı belirlenmesidir. Her ay eşit taksitler durumunda ödeme gerçekleşebileceği gibi 90 günde bir sabit ya da 180 günde bir parametre taksit tutarlarının döneme sokulması ile bankadan çekilecek 15.000 TL tüketici kredisinin bütününün ödenmesi olası duruma gelecektir.