Emekli vatandaşlar bu fırsatı kaçırmak istemeyecek. Çünkü çok sevindirecek bir kampanya duyurusunda bulunuldu. Emekli maaşınıza ek olarak verilecek ödemeyi duyanlar hemen başvuru yapmak istiyor. İşte milyonlarca emekliye özel teklif...

Sigarada Zam Alarmı: Marlboro, Parliament, Winston, Camel Kaç TL'den Satılıyor? Sigarada Zam Alarmı: Marlboro, Parliament, Winston, Camel Kaç TL'den Satılıyor?

Emekli vatandaşlar, belirli bir sigorta primi ve çalışma süresiyle birlikte kanunlar çerçevesinde belirlenen emeklilik tarihinde maaş almaya başlıyor. Her ay devlet tarafından ödenen bu emekli maaşı ise enflasyonla bağlantılı şekilde düzenli olarak zamlanmakta. Ancak hali hazırda emekli maaşının kendisine yetmediğini söyleyenler de mevcut. Eğer emekli maaşı ile geçinemiyorsanız bankanın bu avantajlı teklifini değerlendirmekte fayda var. Tek seferde yapılacak ödemeler büyük dikkat çekiyor.

ING Bank Emekliye Para Musluklarını Açtı!

Emekli promosyonunda emeklilere öyle bir kampanya yapıldı ki diğer bankalara göre çok daha avantajlı olduğu anlaşılıyor. Dolayısıyla, emekli maaşınıza göre hesap yaparak ne kadar promosyon alabileceğinizi görebilirsiniz. 7500 TL'ye varan ödeme ile bankanın avantajlı teklifini değerlendirebilirsiniz.

ING Bank Güncel Promosyon Ödemeleri

Banka, 3.500 TL’ye kadar olan emekli maaşları için 4.500 TL,
3.500 TL - 7.500 TL aralığında bulunan ancak 7500 TL'yi kapsamayan emekli maaşları için 5.250TL,
7.500 TL - 10.000 TL aralığında bulunan ancak 10.000 TL'yi kapsamayan emekli maaşları için 6.750 TL
10.000 TL ve üzerindeki emekli maaşları için ise 7.500 TL ödeme yapılacak.