Emekli maaş alan vatandaşlara kamu bankaları üzerinden destek krediler ödenecek. Emekli maaş alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası Müşterilerine Nisan Ayında Büyük Avantajlar Sunuyor! Ziraat Bankası Müşterilerine Nisan Ayında Büyük Avantajlar Sunuyor!

50000 TL kadar emekli kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından müjdeli haber verildi. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara başlattığı gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasını kendi internet sitesi ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. 2023 ocak ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalara katılarak nakit işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi verilmektedir. başvuru yaparak onay almak isteyen tüm vatandaşları Maaş müşterileri olmaları durumunda 36 ay vadeli kredi ödemeleri kendi hesaplarına yatırılmaktadır. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirebilmeleri için banka müşterisi olması ve emekli maaşına başvuru yapacakları bankaları üzerinden almaları gerekiyor. Belirtilen bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde istediğiniz zaman, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılabilir hem yüksek limitli, hemde son zamanlarda verilen 50000 tl gelir belgesiz kefilsiz kredi kampanyasına katılabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisiyle birlikte aynı zamanda borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız da başvurunuzu yine bu bankalar üzerinden şubelere giderek kimliğinizle birlikte yapmanız gerekiyor. Size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşlara emekli maaş hesapları üzerinden 50000 TL'ye kadar kredi ödemeleri ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak verilerek rahat bir nefes aldırılmaktadır.