ING Bank, KOBİ müşterilerine hoşgeldin faizi ile yatırım imkanı sunuyor. %24 faiz getirisinden yararlanmak için başvuru yapabilirsiniz. 90 gün boyunca sürecek kampanya ile birlikte, faiz gelirleriniz anaparanıza otomatik olarak eklenecek ve geliriniz katlanacak.

ING Bank, anaparanızın üstüne otomatik eklenecek faiz seçeneğini sundu. Hoşgeldin faizi ile birlikte %24 faiz fırsatını değerlendirebileceksiniz. Peki KOBİ'lere sunulan bu fırsatta aranan şartlar nelerdir? En düşük ve en yüksek kaç bin TL'lik faiz yatırımı imkanı sağlanıyor sizlerle paylaşalım. ING Bank'ın bu kampanyasını kaçırmak istemeyenler harekete geçti.

Anaparanıza Eklenecek!

Yapacağınız yatırımdan elde edilen faiz geliri, anaparanıza otomatik olarak eklenecek. Böylelikle katlanarak artacak bir anaparaya sahip olacaksınız. ING Bank'ın Turuncu Hesabı olanlara özel sunduğu bu fırsat, gerçekten de başarılı bulundu. Dolayısıyla bankanın kullanıcılara sağladığı avantajı değerlendirmek isteyenler başvuruda bulunabilir. Turunc Hesap açarsanız hoşgeldin faizinden yararlanabilirsiniz.

Kampanya 90 Günle Sınırlı

Turuncu Hesap üzerinden %24'e varan faiz oranları ile faiz yatırımı yapmak isterseniz kampanyanın süresine dikkat ediniz. 90 gün boyunca bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Üstelik yatırdığınız parayı anında çekme şansınız da bulunuyor. Bunun yanı sıra yeni para yatırma imkanı da banka tarafından sunulmaktadır.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

KOBİ Müşterileri Başvuru Yapıyor!

KOBİ müşterilere özel verilen hoşgeldin faizinden yararlanmak isterseniz sizler de bir an önce başvuruda bulunabilirsiniz. Kampanyanın sınırlı süre ile geçerli olduğunu unutmamalısınız. Süre sona ermeden KOBİ müşterisi olmak isterseniz de yapmanız gereken şey ING Bank ile iletişime geçmek ve başvuru sağlamak.