Emeklilere müjdeli haber geldi. Emeklilere 3 gün içinde ödeme var.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Milyonlarca emeklinin nakit ödeme alacağı açıklandı. Emeklilerin artık daha yüksek promosyon ödemeleri alacağı konuşuluyordu. TEB bu sırada bir açıklama yaparak kampanya hakkında bilgi verdi. TEB, emekli maaşını kendi bankasına taşıyan emeklilere 5 bin 500 Türk Lirası ödeyeceğini açıklarken, bu ödemenin sadece emekli maaşını bankaya aktaran ve üç yıl maaş almayı taahhüt eden emeklilere verileceği açıklandı…
 
Emeklilere Tam Tamına 5 Bin 500 Türk Lirası Ödeme Yapılacak
 
TEB'den yapılan açıklamaya göre, "Bankamızda en az 2 Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunan ve emekli maaşını TEB'e taşıyarak 36 ay süreyle Bankamızdan emekli maaşını almayı kabul eden emekli müşterilerimize 5 bin 500 TL'ye varan promosyon ödemesi yapılacak" açıklaması yapıldı. Açıklamada, kampanyanın 1.07.2022 tarihinden itibaren yeni emeklilik müşterilerine uygulanabilmesi için, emeklilerin kampanya döneminde 36 ay emekli maaşı bağlaması ve Bankada en az 2 otomatik fatura ödeme talimatı olması gerektiği belirtildi.
 
Kampanyanın Tüm Ayrıntıları
 
Kampanyanın ayrıntılarıyla ilgili olarak duyuruda tüm önemli ayrıntılar yer aldı. Açıklamada “Aşağıdaki tabloda listelenen promosyon ödemeleri, maaş transferi tamamlandığında müşterinin ücreti üzerinden ödenecektir” denildi. Açıklama, “Aşağıdaki tabloda yer alan promosyon tutarları, müşterilerimizin emekli maaşlarını 36 ay süreyle Bankamızdan TEB'e aktarma taahhüdü karşılığında yapacakları ödemeleri ve listelenen promosyon tutarlarını temsil etmektedir. Promosyonlarda, müşterilerimizin taahhütte bulunduğu 36 aylık süre boyunca Bankamıza yapılan en az iki otomatik fatura ödemesi yer almaktadır” diye sonlandırıldı. TEB'in emeklilere özel paketinde sunduğu hizmetler arasında TEB şubelerinde öncelikli hizmet, kredi kartı harcı muafiyeti, emeklilik müşterilerine avantajlı oranlarda ihtiyaç kredisi ve günlük nakit çekme, birikime avantajlı faiz ve yüksek faiz oranları sunan Marifetli Hesap yer almaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler şubeye gitmeden mobil veya online şubeden de hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirler.
 
Promosyon Tablosu
 
Maaş Bandı​             Nakit Promosyon​         Ek Promosyon​         Toplam Promosyon
0-1.499 Türk Lirası​      500 Türk Lirası       3.300 Türk Lirası​         3.800 Türk Lirası
1.500-2.499 Türk Lirası   625 Türk Lirası          3.950 Türk Lirası​          4.575 Türk Lirası
2.500 Türk Lirası ve üzeri 750 Türk Lirası     4.750 Türk Lirası                5.500 Türk Lirası
 
Taahhütlerinizi 36 Ay İçin Yenileyerek Promosyon Almaya Hak Kazanabilirsiniz
 
Sağlanan ürün ve/veya taahhütlerden herhangi birinin iptal edilmesi durumunda Bankada bulunan Otomatik Fatura Ödeme Talimatı sayısı 2'nin altına düşmektedir. Müşterilere günlük ücret üzerinden geri ödeme yapılacaktır Kampanya döneminde sağlanan ek promosyon, emekli maaşını ilk kez TEB'e aktaracak müşteriler için geçerli olup, halihazırda emekli maaşını TEB'den alan mevcut müşteriler taahhütlerini 36 ay için yenileyerek promosyon almaya hak kazanabilirler. TEB Emeklilik dünyasından yararlanmak ve 5.500 TL'ye varan promosyon kazanma fırsatını kaçırmamak için CEPTETEB Mobil/Bireysel İnternet Şubesinden TEB Şubeleri ile görüşebilir veya kampanya ek taahhüt ve emeklilik taahhütlerini dijital olarak onaylayabilirsiniz. Nakit promosyona hak kazanmak için müşterilerimizin tüm maaş çeklerini Bankamıza getirmeleri gerekmektedir.
 
Yeni Emekli Olanlar veya Olacaklar
 
SGK ve Bağ-Kur'dan emekli olacakların e-devlet veya SGK Müdürlükleri üzerinden dolduracakları Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesinde yapacakları banka tercihlerini mutlaka "Türk Ekonomi Bankası" olarak belirtmeleri gerekmektedir. Emekli Sandığından emekli olmayı planlayanların, çalıştıkları kuruma verecekleri emeklilik başvuru dilekçesinde, çalışmak istedikleri bankayı mutlaka "Türk Ekonomi Bankası" olarak belirtmeleri gerekmektedir. Bu şekilde sorunsuz ve hızlı bir şekilde sağlanan promosyonlardan faydalanabilirsiniz.